Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    A növekedésnek még abszolút lenne realitása. A Netflix az a streaming szolgáltató, ami a legtöbb helyen van jelen a világon és a legjobban fejlesztette a saját szolgáltatási, techológiai és szerverhátterét eddig. Csak Kínában, Szíriában, Észak-Koreában és a Krím félszigeten nincsnek jelen. Tehát mondhatjuk, hogy a világ népességének 70%-át elérik. Az olyan 6,5 milliárd ember lehet. Ezek hasraütés jelleggel mondjuk 2 milliárd háztartásban élnek. Szóval annak a ~200 millió előfizető háztartásnak még lehet hova növekedni, ha megtalálják a módját.
    A Disney+ elérhetősége még messze nincs ettől és a szolgáltatás színvonalán is lenne mit javítani. Skandináviában még előfordul, hogy szakadozik. Legalábbis nekem. Ami csak azért ciki, mert a frissen megjelent és jóval kisebb Paramount+ is jobban működik. Ismétlem: nálam.
    Lehet fikázni a saját tartalmat, de az az egy esélye van a streaming szolgáltatóknak, hogy magukhoz csalogassák a nézőket. Ez vagy jól sül el, vagy rosszul természetesen. A Netflix nem nagyon válogatott az utóbbi pár évben és szinte mindenre pénzt adott, amiben azért bőven akadt gagyi is, de volt, ami fasza lett és sok néző szerette. Witcher sorozat pl., de lehetne még sorolni és vannak régi nagy nevek is, amiket maguknál tudtak tartani. A filmekben meg egyre kevésbé hiszek. Másfél-két óra nem elég a karakterek rendes kirajzolására, elmélyítésére és egy igazán jó történet elmesélésére, ahogyan azt egy könyv teszi. Ezzel csak a sorozat tudja felvenni a versenyt és ezért készülnek olyan szédületes minőségű sorozatok is, mint a Mando például (Nyugi! Tudom, hogy az Disney+. Ez csak egy példa volt.). Tudják ők is, hogy már csak így érdemes. Persze azért maradnak klasszik sitcom-ok is, de rajtam kívül csilliárd ember nézi azt is. Ahogyan nézem például a Netflix top 10 listáját, néha megdöbbenek, hogy mire cuppanak rá az emberek itt skandináviában, akár hetekig. Olyan is van, amit meg sem piszkálnék a távirányítóval, de ők imádják. Van reality sorozat is, ami hetekig ott van a Top10-ben. :Y
    De a lényeg: nagyon sok minőségi tartalom is van és ez hozza ma már a nézettséget, közvetetten az új előfizetőket. :K

    Én nagy régi film rajongó is vagyok. Azt nem tudom, hogy olyanokat hol tudnék megnézni. 50-es és 60-as évek olasz, francia filmjei például szinte sehol nem találhatók. Nagy néha a YouTube-on lehet megnézni őket bagóért, de messze nincs fent minden, amit érdemes lenne látni. Valakinek javaslata, hogy mit lenne érdemes előfizetni vagy hol keressek? nCore-t felejtsétek el most légy szíves!

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák