Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Stauffenberg

nagyúr

válasz Louro #2 üzenetére

Nekem az iskolás kölyökként nagyon sokat jelentett! :D Apám csak egy hónapban egyszer töltötte fel az egyenlegem. Ha túl hamar lenulláztam, akkor csak annyit mondott "így jártál fiam". :D Szóval pénzért csak a barátnőimmel beszélgettem, akiket mégsem rázhattam le 3 másodpercenként, haveroknak meg mindegy volt.

Persze egyébként felnőtt emberek között ez nagyon prosztó dolog volt.

Egyébként meg már régóta várok Twitteren egy natív megoldásra, amivel túl lehet lépni a 140 karaktert. Szerintem ez a limit maradhatna simán, csak a Vine mintájára indíthatna egy Tumblr-szerű cuccot is, ami használható az alap kliensből is, meg önállóan is. Viszont a tweetek karakterlimitét 10 ezerre növelni szerintem béna megoldás.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

• Stauffenberg

nagyúr

válasz kakuk.tamas #6 üzenetére

Nem vettem, nem szenvedek bizonyítási kényszerben. :)

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

• Stauffenberg

nagyúr

válasz Apollyon #9 üzenetére

Nem érzed az önellentmondásod?

Az SMS egy meghaladott technológia, most pontosan a P2P alapú és egyéb webes üzenetküldők töltik be azt a szerepet, amelyben nem kerül 40 Ft-ba egy nyamvadt üzenet, hanem gyakorlatilag korlátlan a havidíjért cserébe.

De persze régen minden jobb volt, ezt tudjuk.

• Stauffenberg

nagyúr

válasz Penge_4 #18 üzenetére

Okosóra nem jó?

Az LG-nek van SIM "kártyás" órája is, már nem kell hozzá mobil, amivel szinkronizál.

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés