Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz .mf #7 üzenetére

    ott is újracsomagolnak hatóanyagokat zsákszámra. hogy mellette persze fejlesztenek is az is tény helyenként, meg orvosokat "támogatnak" hogy az ő gyógyszerüket írja fel (itthon ahol ez minimális az ottani állapotokhoz képest, több orvos kapott a felírt gyógyszerek "miatt" iphone-t előfizetéssel, tokkal meg vonóval akit én ismerek is, nyaralásokat "konferencia" jogcímen, stb...) de ezen túl szinte minden iparág képviselteti magát komoly lobbival a rendszerben, így vagy úgy gátlástalanul átnyomják az akaratukat, a termékeiket a vásárlókon ha kell ha nem.

    továbbra is vallom, hogy ez nem az alma hibája közvetlenül, hanem az elcseszett rendszeré, hogy ebben mennyi szerepe van az almának (a lobbijának) hogy így maradjon azt se te se én nem tudom, vannak azért ott nagyobb halak nála. ha a rendszer lehetővé teszi az ikonok lekerekítésének levédetését akkor azt érthető ha meglépik, majd használják is mint fegyvert.

    én se értek egyet vele. de szerintem hamarabb lesz itthon megreformálva az egész adó-szociális-egészségügyi rendszer, mint ott egy hajszálnyi változást felvetnének érdemben sajnos

Új hozzászólás Aktív témák