Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz energy4ever #18 üzenetére

    Erre néhol én magam is figyelmes lettem. De kis helyzet és önelemzés után rájöttem, hogy a kábel súlya, rugalmassága inkább csak mentálisan okoz zavart. Ha nem akad el a kábel az egérrel együtt, akkor aim képességek szempontból semmilyen hátrányt nem okoz semmilyen vezetéktípus, amit egereknél használnak. Persze kell hozzá egy kis asztali rendezés, rendszerezés is. Azt már off-ba teszem lentebb.

    (#19) Duracellm...: +1 Pont így látom én is. Az egér szükséges mozgásterületét felmérem. Az megadja, hogy a kábel kb. milyen mértékben és irányban kell mozogjon. Kicsit alakítgatom a kábelt is, megnézem a természetes állapotát, ahol a legkevésbé van belső feszültsége, hogy "laza" legyen és ezután kiválasztom a kábelen az asztalon a megfelelő pontot, ahol összerögzíthetem a kettőt, hogy ne mászkáljon el a kábel össze-vissza a saját súlya és a mozgásból fakadóan. Így mindig ideális poziban van a kábel alap esetben. Sőt, az kábel merevsége ellenére is szinte érzékelhetetlen hogy vezetékes egér (nem túlzok), bármerre is kell rángassam. Egy Cougar Arena egérpadom van, kb 45*30cm szabad mozgástérrel.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák