Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz martonx #39 üzenetére

    Szerintem nincs gaz, olcso konzol, kis SSD, ez ilyen. Akinek nem tetszik a tesco-gazdasagos megoldas, veheti nyugodtan a minden szempontbol brutalis XSX-et, meg jobban is jar a dologgal. Ez szvsz inkabb annak van szanva, mint pl En, akinek boven eleg, hogy 1-2-3 jatek van rajta, tobbel egyszerre ugyse jatszik (Illetve a fo gep ugyis a PS5 lesz). Valoszinuleg amugy lehet majd olyat csinalni, hogy valami batar kulso vinyot hozzacsap az ember, es akkor prevgen cim (vagy barmi, ami nem tamaszkodik erosen az SSD-re), az futhat a kulso vinyorol, barmi mas meg az SSD-rol, vagy ha oda nem fer el, akkor lehet oda-vissza masolgatni a vinyo es az SSD kozott (letoltesnel gyorsabb).

    Meg kell erteni, ez egy nagyon olcso konzol, nyilvan a kompromisszumokrol fog szolni. Szerintem igy is zsenialis az ar-ertek aranya, plane a GPU-val egyutt.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák