Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Szerintem ez főleg azért van nálunk, mert nincs annyi pénzünk. Nyugaton kidobják a régit, bármilyen jól működik is még. Az már kiszolgált. Nem gondolkodnak úgy, hogy hátha jó lesz valamire. Ha később bármire szükségük van, majd azt is megveszik.
    Nekem is van egy régi mobilom, egy Moto G3. Elég jó, 13 MP kamerája van, tehát, mintha kidobnék egy kompakt kamerát, ami tökéletesen működik. Nem dobom ki. Annak még jó. Szerintem ennyi belefér. De ha nyugaton élnék, már biztosan ment volna a hulladékba. Ott lenne igazi kamerám.

    Azért előfordulhat, hogy egy tárgyat, akár műszaki cikket nagyon kedvelünk a kinézete miatt, vagy mert a régi, jobb időket idézi fel. Esetleg teljesen más, egyedi oka is lehet, hogy birtokolni akarjuk. Nekem is van pár ilyen a bakancs listámon. De telefon nincs közöttük. Amik jobban tetszettek kinézetre, a Nokia 3410, 3510i, a Sony Ericson T-sorozata, főleg a T20 és T68, LG KG320, KE820. De egyiket sem akarom beszerezni, megelégszem róluk egy-egy képpel, ilyen is volt a telefon. Amikor még volt fantáziája a formatervezőknek!
    De ki dobna ki egy ilyet..? [link] :P

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák