Új hozzászólás Aktív témák

  • #24737024

    törölt tag

    válasz Penge_4 #26 üzenetére

    A Chrome pedig gondolom Mac-en nem annyira trójai, mint Windows-on

    Egyetlenegyszer próbáltam, viszont nem sokáig maradt a gépemen a kikapcsolhatatlan autoupdate miatt. Talán dinoszaurusz vagyok, de szeretem elolvasni a changelogot, mielőtt egy frissítést telepítek. Ha neked megfelel a Chrome, használd azt, számomra annyira unszimpatikus az ilyen "tudjuk mi mi jó neked" hozzáállás miatt, hogy akkor sem használnám, ha az egyetlen böngésző lenne a piacon. A Google Földet is ezért töröltem: nem szeretem ha a gépemre bármi a tudtom nélkül települ, ha ismeretlen démonprocesszek futnak a háttérben és azt sem, ha egy program a tudtom nélkül frissül.

    Hidegen hagy a touchscreen, egy hülye hype az egész.

    Nem touchscreen hanem multitouch. :W Számomra sokkal kényelmesebb a trackpaden az ujjaim távolításával zoomolni, mint Cmd+-szal vagy egérrel, illetve az ujjaim forgatásával elforgatni egy képet mint a menüből kiválasztani hogy 'Rotate'. Számomra ez egy olyan kényelmi funkció, ami hiányzott a 10.10-es Operából, és örülök, hogy a 10.50-ben benne van. Persze ettől téged hagyhat hidegen, de pont az a jó, ha mindenki megtalálja benne azokat a megoldásokat, amik kényelmessé teszik a munkáját.

Új hozzászólás Aktív témák