Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    gyerekek teljesen őszintén, örülök, hogy lesz megint PlayIT, korábbi években is volt szerencsém kiállítóként kint tuningolni, de sokszor az volt a visszajelzés, hogy nem volt érdeklődés, lézengtek az emberek stb. de ez a 2500ft-os napi belépő nem segít rajta sokat az biztos :U értem én hogy a hungexpo meg a syma drágább mint a millenáris, de ez az ár csak szerintem horror?! a saját ismerőseim nem fognak eljönni ennyiért :D a másik pedig, tavaly rengeteg gyerek volt a kozoloknál szimulátoroknál, ha az a cél, hogy nekik bemutatni az ujdonságokat a kipróbálás lehetőségét megadni, csak szerintem rablás ennyit elkérni tőlük? csalódott vagyok, én minnél több emberhez szeretném eljuttatni a PC tuning, extrém tuning szépségét, és csak remélni tudom, hogy minnél többen jönnek el a 2 nap alatt még így is. :R

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák