Hirdetés

2019. május 25., szombat

Gyorskeresés

(#1) ronson

ronson
(őstag)

Kenjék a hajukra. ;]

Nekem jó ingyen az Avast is.

(#2) hunfatal válasza ronson (#1) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Egyetértek. :D

http://goo.gl/gd6Zi5

(#3) ronson

ronson
(őstag)

"A Symantec egyben néhány új alkalmazást is elérhetővé tett Az ingyenes Norton Safe Web Lite böngészőtoolbar (mely az Internet Explorerrel és a Firefoxszal kompatibilis) a keresési találatokként megjelenő linkek biztonságát ellenőrzi"

Az kell még toolbar, legyen vagy 26 darab belőle. :W

Hálistenek Chrome-al nem kompatibilis. :R

(#4) EmberXY

EmberXY
(PH! addikt)

"Norton Safe Web for Facebook"

Már ezért megéri feltelepíteni, bár én Ubuntu-t használok, de addig nem nyugszom, amíg működésre nem bírom valahogy.... :DDD

Up the Irons!

(#5) Narxis válasza ronson (#3) üzenetére

Narxis
(PH! nagyúr)

Most ezt téged miért zavar? Kényszerítenek rá, hogy tedd fel? :)

Am. Firefox-hoz és Chrome-hoz én a LinkExtend-et ajánlom:

Firefox-nál kattintani kell párat ha nem akarjuk az egész toolbart csak ezt a gombot.

(#6) stevve

stevve
(PH! nagyúr)

"A vállalat közleménye szerint az teljesítményoptimalizálás olyan sikeres volt, hogy a NIS 2011 a világ leggyorsabb és „legkönnyebb” biztonsági szoftvere."

2003 után hagytam el végleg a Norton cuccait a hulladék terhelés és sebesség miatt. Enyni idő kellett, hogy gyorsuljon? Valóban gyors vagy csak beérte az utolsót? :D

(#7) ronson válasza Narxis (#5) üzenetére

ronson
(őstag)

Engem természetesen nem zavar. Power User vagyok. :D

(#8) blint63

blint63
(kvázi-tag)

Istenem már megint ez a james bond parasztvakító design, az aztán marha fontos. Vajon még mindig egymaga kinyiffant egy átlaggépet?

(#9) Sweet Lou 6 válasza blint63 (#8) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)

Már a 2009-es óta nem. Inkább az a fura, hogy azóta az a legnagyobb marketingjük, hogy mennyire gyors. Ennyire beleőrültek volna "ha Norton akkor lassú" közhelybe :F

Ha két lehetőség közt nem tudsz dönteni, csinálj egy harmadikat.

(#10) stevve válasza Sweet Lou 6 (#9) üzenetére

stevve
(PH! nagyúr)

Nagyon sokáig nem csak közhely volt. Olyan ez, mint az AMD-k melegedése. Sokáig tartott, mire kiverték az egyre jobb modellekkel az emberek fejéből a dolgot... vagy az ATI bakik vagy most az nVidia. Vissza kell állítani a hírnevüket, ezért hajtogatják ennyire a sebességet.

(#11) Sweet Lou 6 válasza stevve (#10) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)

Azt tudom, 2009-es termékükig tényleg sok erőforrást használtak. Csak fura, hogy 2 év elteltével, még mindig ezt emelik ki.

Ha két lehetőség közt nem tudsz dönteni, csinálj egy harmadikat.

(#12) Brekecs válasza ronson (#1) üzenetére

Brekecs
(fanatikus tag)

Szia !

Ebben tökéletesen igazad van ! Én is használtam ingyenes vírusirtókat ( Avast ,Avg, Comodo internet security ) nem is volt azokkal sem semmi bajom, de végül meggyőztem magamat hogy éves szinten 5eft nem pénz egy komplett védelmi csomagért (Norton internet security 2011 :K ) van aki 1-hét alatt többet kiad cigire ! Lehet ha nem tudtam volna ilyen áron beszerezni én sem használnám, de így miért ne ! Amúgy mindenkinek volna lehetősége jóval olcsóbban meg venni, de aki nem jár utánna az vegye meg 3x áron !

Üdv

Windows 10 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + Kaspersky Total Security :-),

(#13) =Mentor= válasza Brekecs (#12) üzenetére

=Mentor=
(őstag)

Én meg Avira Premiumot használok teljesen ingyen, 30 naponta újrarakom, ennyi :)

(#14) nme2 válasza =Mentor= (#13) üzenetére

nme2
(lelkes újonc)

Én fizetek érte, de ez legyen a legnagyobb különbség :DDD

HP 8510p, T9300 4 Gb DDR-2 667 Mhz, Mobility Radeon HD2600, Samsung SSD 470 64 Gb, w7 HPx64, Zorin OS 5.2 x64

(#15) szki válasza nme2 (#14) üzenetére

szki
(őstag)

Én meg 1 éve MSE-t használok legálisa Win7 gyári tűzfallal. Nekem elegendő védelmet nyújt.
Tesómnak meg WinXP mellé felraktam a NIS2011 friss bétát 1-2 hete. 120 napra free...

(#16) fene_vad

fene_vad
(senior tag)

"Download Insight 2.0, amely gyakorlatilag minden letöltésre kiterjeszti a vírusellenőrzést, függetlenül attól, hogy azt a böngészőből, e-mailből vagy chatkliensből indították."

ez eddig nem volt default...?

(#17) Mackósajt válasza stevve (#10) üzenetére

Mackósajt
(senior tag)

Én is azt hallottam a 2009-ről, hogy állítólag az már sokkal jobb ilyen szempontból az elődeinél. Viszont a 2009 volt az első, amit személy szerint használtam is. Tapasztalat: ha ez már gyors és nem fogja a gépet, akkor inkább el sem képzelem milyenek lehettek a régebbiek... Különösen a levelezést tudta néha legyilkolni, és de ha olyanja volt az egész gépet fogta.
Új rendszergazda a cégnél nem javasolta a licensz meghosszabbítását. Nem sírok utána.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.