Új hozzászólás Aktív témák

  • Sidorovich

    senior tag

    válasz ricsike_p20 #20 üzenetére

    Én néhány hete váltottam iPhone 11-re, eddig egy Nokia 8-am volt, előtte is Androios telefonok végig. A váltás oka pont témába illik, abból lett elegem, hogy gyakorlatilag vehetsz flagshipet is ami annyiba kerül mint a legújabb iPhone, akkor is le leszel szarva 2 év után. :(
    Ez alól legfeljebb a Google Pixel kivétel, de azt meg csak szürkén lehet itthon megvenni, hivatalosan nem forgalmazzák.

    Az S10 most még frissül, nézzük meg 2 év múlva. Lásd pl. S8-at most, mikor fog Android 10-et kapni? Ezzel szemben az iOS 13-at miután bejelentették, a 4 éves (!!!) iPhone 6S-eken is jött a notification másnap, hogy akkor lehet frissíteni.

    Olcsó telefonoknál megértem ha ez nem így megy, de a megjelenéskor majdnem 300.000-be kerülő Galaxy S10-nél én is elvárnám, hogy 4-5 évig supportálják. És ebbe a rendszeres biztonsági frissítések mellett (amiket iOS is kap, de nem csak az idén meg tavaly megjelent) az új funkciókat, főverzió váltásokat is beleértem.

    De akár azt is megnézhetjük, mennyi most az iOS 13 részesedése az aktív iPhoneok között, illetve az Android 10-é az aktív Androidos telefonoknál. Mindkettő idén jött ki nemrég. :)

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák