Új hozzászólás Aktív témák

  • zbotond

    csendes tag

    válasz ricsike_p20 #25 üzenetére

    Szia, nekem is volt 1,5 hónapot Samsung s10e... iPhone 8 plus rol váltottam. Beszéljünk kicsit az akkumulátorról. Ugyan annyit használtam mint a 8 plust csak az s10e t naponta 3 x töltöttem. A sokat szidott iPhone akku 1,5 jobb esetben ugyan azon használat mellet 2 napot röhögve vitte az iPhonet. Sokat fejlődött az android vele együtt a Samsung. De még messze nem éri utol az iPhonet! Volt egy halom ram benne s folyton újra töltötte az alkalmazásokat. YouTube közbe elfordítva a telefont hang megszakad s fordul a kép... komolyabb feladatoknál tojást lehetett sütni rajta stb. A legjobban az idegesített, hogy szól a telefon ki veszem a zsebemből és sötét maradt a kijelző. Egyszerűen nem láttam ki hív! Az iPhone ezek mellett egy álom használat közben. Teszi amit kell. Néha elszúrnak pár dolgot de hamar javítják is. Most nem háborút akartam csak a saját véleményem le írni a Samsung dicséreted után!

    BlackBerry 8520, Samsung Galaxy S lll, Samsung Galaxy Note 2, Sony Xperia Z, iPhone 4s, Nokia 1320, iPhone 5s, iPhone 6s plus, iPhone 8 plus, Samsung Galaxy S10e, iPhone Xs Max(használatban) :)

Új hozzászólás Aktív témák