Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joelke HU

    senior tag

    válasz solti #3 üzenetére

    milyen elbaszott szabályozás az, hogy csinálnak egy új csomagot, és be kell jelenteni X nappal előre, hogy a versenytársak is reagálhassanak..

    Máskülönben hogyan tudnának becsületesen kartellezni néhányan :))

    Motorola G51

  • yetmanus

    tag

    válasz solti #3 üzenetére

    A flip topikban többen leírták, hogy ahol a környéken jó a Telekom, a flippel sincs gond, ahol vannak bajok, ott a flippel is. Sajna olyan helyen laktál, ahol lehetett hiba a hálózatban. Mindenesetre mondj egy szolgáltatót, ahol hűség nélkül köthetsz bekötési díj nélkül, aztán meg simán le is léphetsz :D Ebből a szempontból teljesen jól jártál :)

    #10 azbest: itt igazából abba kötött bele a hatóság, hogy a 100megás hibrid technológiára nem volt állami szabályozás, hogy DSL+4G, szóval ez ügyben az állam lemaradt mint a borravaló. Kész téboly, hogy a szolgáltatók hozzák az újdonségokat, de az nmhh malmai lassan őrölnek...
    A másik, hogy kötelezte a telekomot a hatóság, hogy a flip otthon csomagot állítsák le és szüntessék meg. Könyörgöm, bekötött előfizetőket, akiknek már bekötötték, egyik napról a másikra lekapcsolják őket? Hihetetlen... Ebből meg flip otthon+ lett nagyobb nettel --> nem értem ezzel a fogyasztók hogy károsodtak

    #27 tomazin: Azért szerintem a digit sem kell félteni, ha megveszi az invitelt, a 2.legnagyobb vezetékes szolgáltató lesz, pár %-ra lemaradva a T-ről, kb ugyanennyivel megelőzve a UPC-t. Mindegyik szolgáltatót lehet szeretni/nem szeretni, azonban nekünk fogyasztóknak az a legjobb, ha a lakhelyünk mindhárom nagy szolgáltató metszéspontjában van. Nincsenek kétségeim, hogy ahol vmelyiknek igazi hálózatmonopóliuma van, az annyit kér, amennyit nem szégyell, legyen az helyi szolgáltató, digi, upc, T, stb. Egyszó mint száz, én örülök az árversenynek, és hogy végre van valódi verseny, és mivel mindegyik szolgáltató fejleszt, vagy beolvaszt (digi-->invitelt), ezek a metszéspontok csak sokasodnak. Legalább a digi is versenyezni kényszerül :)

    Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

Új hozzászólás Aktív témák