Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz BusinessGuy #29 üzenetére

    Ez a "fősodrú média" kifejezés meg azokban a körökben terjedt el, ahol a konteók is, egyfajta önigazolásként és ezt elő lehet húzni, mikor nincs jobb magyarázat egy konteós videó törlésére...

    Anno több covid konteónak utána mentem a tanulmányok szintjén is, mert 1-2 ismerősöm bevonzotta ezeket a témákat pl. Gödény köreiből és megosztották őket mindenféle utánajárás nélkül, tovább keverve azt a kását, amit a teljesen elhibázott állami kommunikáció okozott ebben a témában idehaza.
    Röviden összefoglalva, nem voltak igazak konteók, több esetben olyan tanulmányokra hivatkoztak, amiket addigra már, vagy az után nem sokkal kivetett magából a tudományos világ, mert vagy szakmaiatlanok voltak, vagy eleve hazugság terjesztése céljából jöttek létre. És nem, ezeket hiába jelentettem, szinte sosem törölték, ott cirkuláltak a fészen heteken át.

    Természetesen én is néztem az X-aktákat, szóval tudom, hogy minden politikus hazudik, minden cég csak a saját zsebét tömi, háttérhatalom a népesség csökkentéséért dolgozik és együttműködnek az ember-idegen hibrid megalkotásában etc. etc. :)
    Bizonyos ember típusok tartozni akarnak valahová, hinni valamiben. Csak közben jött a közösségi média és pl. Amerikában már igen nagy számú ember hiszi azt, hogy a madarak valójában nem léteznek, azok kamerás drónok vagy mik amikkel a kormányzat figyeli őket. Mindezt valami poénnak indult hülyeség váltotta ki, amit aztán tömegek elhittek. :U

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák