Hird​eté​s​

2018. április 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) -=MrLF=-

-=MrLF=-
(senior tag)

:DDD , pedig nem is IP58 ;]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland

(#2) Syl

Syl
(PH! nagyúr)

>Még mindig sokan használják a régi Nokia 3310-et

Nekik is, kezüket-lábukat törni, mint az XP felhasználóknak! ;]

Words cannot express how much i don't care

(#3) Wombath válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére

Wombath
(HÁZIGAZDA)

Biztos nagyobb a viszkozitás, így ez nem gond :D

(#4) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Sürgősségiken nem egyszer előfordult már, hogy segítséggel kellett eltávolítani - és ez nem is a legkülönösebb "örömszerző" tárgy szerintem.... :))

Amúgy a 8210 sokkal kompaktabb....

[ Szerkesztve ]

(#5) -Skylake- válasza Syl (#2) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Miert kit veszelyeztet azzal, ha 3310et hasznal ? Mert aki XP-t, az bizony masokat is. Ketlem hogy sokat kene aggodni a nagyi miatt akinek ott ficeg az ejjeliszekrenyen...

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#6) Syl válasza -Skylake- (#5) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)

Bal lábbal keltél fel és nem érted a viccet? :B Akkor elnézésedet kérem!

Words cannot express how much i don't care

(#7) cami][us

cami][us
(senior tag)

A szegény ember magic wand-ja.

I'm ayy lmaoing @ your life

(#8) ViZion

ViZion
(PH! félisten)

Nah, játszanak csak vele, nem is baj, így is rengetegen vannak. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9) fordfairlane válasza Syl (#2) üzenetére

fordfairlane
(PH! kedvence)

Érzem, ez a csávó hamarosan repülni fog innen. Enyhén szólva militáns.

x gon' give it to ya

(#10) -Skylake- válasza Syl (#6) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Ezesetben en kerek elnezest toled, tenyleg nem esett le elsore. Vedd targytalannak az elozo hsz-em :)

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#11) arnyekxxx

arnyekxxx
(PH! addikt)

ennyivel olcsóbb indiában egy 3310 mint egy vibrátor vagy csak kevesebb kérdést vet fel a látványa amikor kiborul a kézitáska?

Higiéniai kérdéseket azért felvet bennem, használat után csak úgy elteszik vagy kap egy melegszappanosvizes mosást (nyilván nem)?

(#12) janeszgol válasza bollokcs80 (#4) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Lehet nem a kompaktság számít. :D

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#13) Béééla válasza arnyekxxx (#11) üzenetére

Béééla
(őstag)

Ahol még a mai napig kakkantó-utcák vannak abban az országban a higiéniai kérdés nem merül fel a telefon játékszerként használata kapcsán. Van elég egyéb probléma ami előbb öl meg ;]

Bélabá

(#14) FunPro válasza -Skylake- (#5) üzenetére

FunPro
(tag)

Kiket veszélyeztet?

A mai telefonok könnyen törnek. De ezek!?

Eltörheti a kislábujjam, ha véletlenül valaki ráejti. Kicsit magasabbról lepottyan, betöri a fejem. Megrepesztheti az aszfaltot, amit az adónkból fizetnek.

Hát kinek kell ez? :DDD

U.i.:

Amúgy nem ilyesmi telefonokat használnak előszeretettel detonátornak? Mert akkor nem csak Indiában népszerű. . .

"Vote what you want, but the monster is replaced, say what you will, but the look is on your face, learn what you can, don't you do what the rules say, love your country, hate your government!"

(#15) Tertius válasza arnyekxxx (#11) üzenetére

Tertius
(kvázi-tag)

"vagy csak kevesebb kérdést vet fel a látványa amikor kiborul a kézitáska"

Valószínűleg. Ráadásul, a kiboruló vibrátor nem feltétlen csak pirulást válthat ki. Pontosan nem tudom, hogy állnak a kufircolással arrafelé, de a tömeges, rendszeres nemi erőszakos buszos rablós ügyek, a kasztrendszer és a megrendezett házasságok / gyerekként "eladott" lányok kapcsán sok jót nem sejtek. Azt sem tudom, hogy a nőknek szabad-e élvezni a szexet arrafelé, vagy ez amolyan férfi kiváltság. Így ha előkerül egy vibrátor, akár tinilánynál otthon kutatási célokra tartva, akár férj bukkan rá, nem tartom kizártnak, hogy komoly ruházást kapna a lány / hölgy, csak úgy a miheztartás végett (hogy mást is, arra gondolni sem szeretnék).

Egy telefon viszont nem tűnik fel senkinek, a higiéniai kérdéseket pedig hamar rövidre lehet zárni úgy, hogy belehúzod egy kotonba, esetleg más, hasonló anyagba, de akár egy nejlonzacsi is megteheti, a semminél jobb.

[ Szerkesztve ]

(#16) Tamás88

Tamás88
(őstag)
LOGOUT blog

Nem értem, hogy minek kellett feleslegesen köríteni a témát. Egyszerűen annyit kellett volna írni, hogy "Az indiai nők manapság már vibrátornak használják a 3310 telefonokat". Amúgy a témához: ma már mindenki okos telefont használ, így a régiekkel már szinte semmit sem lehet tenni (kivéve azoknak, akik még mindig telefon+sms párost használják, mert nekik még jó), így hát megtalálták az egyéni felhasználási módjukat. Mondjuk higiéniai szempontból már kissé aggályos, de ez legyen az ő problémájuk.

(#17) Dr.FantastiK

Dr.FantastiK
(őstag)

most ''Kapcsoltam'' !! :Y

jaaa, hogy az Uj 3310-et is} ezert veszik majd meg ?!? :DDD :DDD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#18) olivera88

olivera88
(PH! kedvence)

HMD Global :F Ez a régi Nokia lenne??

LG Q6 Android 7.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#19) dunc válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére

dunc
(PH! nagyúr)

ip 88 muff áló :)

Xbox one játékok. PUB. stb. Egybe 10K!!!!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.