Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz vodkaboy22 #26 üzenetére

    " Inkább a jövőre próbáltam utalni "

    Arra van a megfelelő igeidő használata.

    "A három egymástól eltérő F-35 annyira tér el egymástól kb mint a Su27 Su33 Su35 Su37. Mégis az F-35 fejlesztése költségben felér kb az egész orosz légierő hadifejlesztési költségével, mivel már az elején kijelentették, hogy amire csak lehet legyen alkalmas. Ezt akartam kiemelni hibaként."

    Az, hogy az orosz védelmi fejlesztési költségvetés nagyon alulfinanszírozott, nem az F-35 program hibája. Ahogy az sem, hogy a komplexitás növelésével nem lineárisan nőnek a költségek sem. Az egy sajátosság.

    "Sokkal jobb megközelítés az (szerintem), hogy legyen alkalmas A-ra és B-re aztán ahogy elkészül és működik, huh könnyen alkalmassá tudjuk tenni C-re, tegyük meg azt is. Huh már működik A/B/C minimális fejlesztéssel el tudjuk adni a haditengerészetnek is és akkor már D-t is tud majd. De így hogy már a legelején mindenki A/B/C/D/E-t akar tőle és mindenki beleszól így nagy baj van."

    Szép, csak a valóságban nem működik. Minél később akarsz új funkciót hozzá adni egy rendszerhez, annál drágább, annál rosszabb, annál bonyolultabb lesz a végtermék.

Új hozzászólás Aktív témák