Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz #06658560 #24 üzenetére

    Értem mit mondasz. Inkább a jövőre próbáltam utalni :R

    A három egymástól eltérő F-35 annyira tér el egymástól kb mint a Su27 Su33 Su35 Su37. Mégis az F-35 fejlesztése költségben felér kb az egész orosz légierő hadifejlesztési költségével, mivel már az elején kijelentették, hogy amire csak lehet legyen alkalmas. Ezt akartam kiemelni hibaként.
    Sokkal jobb megközelítés az (szerintem), hogy legyen alkalmas A-ra és B-re aztán ahogy elkészül és működik, huh könnyen alkalmassá tudjuk tenni C-re, tegyük meg azt is. Huh már működik A/B/C minimális fejlesztéssel el tudjuk adni a haditengerészetnek is és akkor már D-t is tud majd. De így hogy már a legelején mindenki A/B/C/D/E-t akar tőle és mindenki beleszól így nagy baj van.

    Nem akartam nagyon részletháborúvitát nyitni akkor nem így álltam volna neki. Csak véleményemet akartam leírni pongyola fogalmazással Mellesleg apám Mig-21 vadászpilóta volt 1650+ felszállással, így érdekel a téma és próbálok naprakész lenni benne :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák