Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    válasz Dragon3000 #4 üzenetére

    Mert napi használatra sajnos nincs más, ott a Linux amit mókolni kell aki nem használja annak fura az egész nem ismered az elnevezéseket, az egész működést újra kell tanulni, mert aki nem használja az, hogy cserél le egy rosszul működő drivert? 4 óra youtube videóval, nyílván ez nem opció.

    Akkor ott a Mac-de az meg igazán munka gép nem adja meg a szabadságot, mert csomó minden nincs rá (mondjuk játék de lehet, hogy csak egy egyszerű videó lejátszót se találsz amit ismersz és a tvre átküldenéd a dolgot.) szóval az egy jó rendszer, de nem mindenre hanem inkább célzott dolgokra.

    Amire pl nekem kell a rendszer az kb filmnézés leszedek egy jó minőségű filmet 4k-ba hdr-rel 60-80 Gb-ba akkor azt a tvre át tudjam jutatni néha használom egy kis netezésre (tanulás amihez kell a nagy képernyő mert kèt ablak jól olvasható tv-n is) stb ilyen apróságokat akarok. Na most nekem a laptop egy polcba van amitől nem lehet felnyitni a képrnyőt csak kb 45^-ig, de ezzel nem is lenne baj mert 1cm nyitásnál már kapcsol is be a laptop de hiába mert a windwos-ba nem tudok bejelentkezni, mert és itt van amit már leírtam.

Új hozzászólás Aktív témák