Új hozzászólás Aktív témák

  • Neovenator

    senior tag

    válasz Alogonomus #45 üzenetére

    A Lakefield még csak tesztpéldányok képében létezik, így a Foveros is még csak fejlesztés alatt áll, bár annak már nagyon a végén járhat.
    És? :)
    Te a jelenről beszélsz, én a közeljövőről.
    Mind a Foveros, mind az EMIB kvázi-tesztfázisban van, csak nyilván már ebből is pénzt akartak csinálni, amennyit tudnak...hogy mennyit tudtak, se te, se én nem tudjuk. :)
    Az, hogy jelenleg mibe tervezik rakni, egyáltalán nem azt jelenti, hogy itt meg is állnak, de ezt le is írták, hogy extenzíven szeretnék alkalmazni ezeket a jövőbeni termékeiknél, nem állnak meg a mobil piacnál...most is a jelenről beszélsz, én a közeljövőről.
    Arról már nem is szólva, hogy készül az AMD hasonló fejlesztése is, szóval ha ebben lát fantáziát a piac, akkor elhiheted, hogy így is lesz (persze csak nagy valószínűséggel :) )

    Egyik technológia sem kiforrott.

    Ez megint egy olyan kijelentés, amiről fogalmunk se lehet. :)

    Nem is csoda, hogy az Xe csak a 3+ éves termékekkel tudta érdemben felvenni a versenyt a CES-en.

    Mivel a mobiltól a low-enden és gamer szegmensen át egészen az exascale szintű összeállításig mindent ezzel akarnak lefedni, elkapálni az egészet egy senki által sem ismert összeállítású Xe chip alapján, és ráadásul az egészet összekötni azzal, hogy biztos azért nem versenyképes, mert nem jó a Foveros és EMIB...a legnagyobb butaság, amit mostanában hallottam, ne haragudj. :D

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Új hozzászólás Aktív témák