Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus94

    őstag

    válasz bollokcs80 #5 üzenetére

    Én elhagytam a Spotify-t: a húgom koleszba került, és tiltották az a családi fiókot. Persze ha küldünk papírokat, akkor kivizsgálják az esetet.
    Ehelyett én átpártoltam a Youtube-hoz (TV-n megőrjítettek a reklámokkal, így végül egedtem a zsarolásnak, mivel a Premiummal ezt is feloldják), a többiek meg torrentes appot használnak.

    Ha beszól a Netflix is, akkor kipróbálom az Amazont, aztán ha valami nagyon érdekel, ott a torrent.

    Aztán majd megnézzük 1 év alatt mennyit "növekednek".

    Egyébként meg azért esnek a számok, mert egyre gagyibb, tömegszarok készülnek. Régen volt néhány értelmes film/sori, most évente 2-3 jön talán (de még ezekben is fekete a bit uralkodó, vagy teletömik meleg párokkal, stb).

    [ Szerkesztve ]

  • Victoryus94

    őstag

    válasz bollokcs80 #15 üzenetére

    A Disney-t mindneképp kipróbálom (Netflixtől függetlenül megveszem az éves előfizetést). :)
    Eddig is gyakran néztem Disney (és Marvel) tartalmakat is, de van 1-2 sorozat, ami azért van várólistán, mert megjelenik itthon hamarosan.
    Az Amazon-nak meg adnék egy esélyt, ha felszabadul a Netflix-es "keret". Elvileg a feliratos tartalmakra rá fognak gyúrni idén, és készül néhány minőségibb tartalom is. Ha a Netflixtől elmegyek, 1-3 hónapnyi esélyt biztos kap.

    <Adamsky>
    Nem a suli tiltotta, hanem a Spotify. Ott is benne vana z ÁSZF-ben, hogy csak 1 háztartásban élők használhatják. Azt hiszem 2 éve nem pont ugyanez volt a menete, de a lényegen nem sokat változtat:
    "A. A Családi Premium előfizetésre való jogosultsághoz az elsődleges fiók tulajdonosának
    és a másodlagos fiókok tulajdonosainak azonos lakcímen élő családtagoknak kell lenniük.
    B. A másodlagos Családi Premium fiókok aktiválásakor meg kell erősítenie lakcímét (a Spotify Kids fiók(ok)ra ez nem vonatkozik).
    C. Időről időre lakcíme ismételt megerősítésére kérhetjük, hogy megbizonyosodhassunk arról, továbbra is megfelel-e a jogosultsági követelményeknek."

    A youtube Music-nak van saját adatbázisa. Ha valami ott nincs fent, akkor választható a "hagyományos" Youtube tartalom is.
    Egyébként a Spotify-t egy picit jobban szerettem, de az algoritmusa mindkettőnek szar. :)
    Én 90%-ban autóban hallgatom utazás közben, tehát ha van is különbség a hangminőségben, az autós rádió, és a külső zajok (szélzaj, motorzaj) miatt nem észrevehető.
    Viszont az feltűnt, hogy a Spotify-on jobban egymáshoz van igazítva a zeneszámok hangereje. Youtube-n többet kell nyomogatni a hangerő gombokat, mert némelyik halk, aztán a másik néha ordít...

    [ Szerkesztve ]

  • Victoryus94

    őstag

    válasz <Adamsky> #60 üzenetére

    Nem szólt, felfüggesztéssel fenyegetett, ha nem küldöm be a másodlagos fiókot használók lakcímkártyáit (talán kért mást is, arra már nem emlékszem).

    Reklám: Inkább azt tudom elképzelni, hogy a film előtt, sorozatok közben nyomja a képembe. (Esetleg böngészés közben). De mindegy, én érzékeny vagyok az ilyesmire, számítok az elköszönésre.

    [ Szerkesztve ]

  • Victoryus94

    őstag

    válasz #72042496 #62 üzenetére

    Sajna youtube-n nincs ilyen opció :(
    Azért hoztam csak fel, hogy jelezzem a váltás hátrányait is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák