Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz nozs23 #16 üzenetére

    Woke/progressive tartalmak általában a neonácikat és/vagy örjöngő homofóbokat, rasszistákat zavarják. Őket nem tudom sajnálni.

    A woke/progressive tartalmakat általában azok támogatják, akik alanyi jogon akarják felosztani a társadalmat, az eddig jól működő rendszert lerombolva. Emellett előszeretettel nézik a valós tartalom helyett a kisebbségek szexualitását, ami mellett indokolatlanul neonáciznak, homofóboznak és rasszistáznak. Őket nem tudom sajnálni.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz nozs23 #18 üzenetére

    Nem nézek M1-et, ugyanis a "hanyatló nyugaton" lakom, ahol teljesen mindegy, ki milyen nemű és milyen neművel él együtt, hogy néz ki stb. Ez itt a normális és békés amivel totál egyetértek. Azzal nem értek egyet, amikor értelmetlenül nyomják a propagandát meg a lobbit egyes sorozatokban / filmekben.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz nozs23 #36 üzenetére

    Propaganda amikor megpróbálják bújtatva beadni, hogy a XY ember eredendően rasszistának meg gyűlölködőnek születnek, és bumm, ebből lett pl. a béelem.
    Ennek eredménye a korábbi fehér szereplők feketére cserélése csak a PC miatt. Mert azt nyilván nem lehet elképzelni, hogy amikor íródott a történet, akkor nem feltétlenül volt az író más rasszokba tartozó emberekkel körülvéve. Ugyan nem netlfix, hanem apple, de pl. a Foundation sorozatot jól megcsicskították, a könyvben két fehér férfi szereplő volt, a sorozatba már két fekete lány került.
    Ami még hagyján, de szexelés is van, konkrétan mutatják az aktust (hetero), ami egy ilyen szellemű alkotásba nem fér bele, attól függetlenül, ki milyen színű. De azért van benne, mert ez a színvonal.

    Ugyanígy nem akarom nézni, hogy ahogy a Star Trekben a meleg csávó az IRL párjával telibe smárol a kamerától két centiméterre, meg egy másik részben egy transzgender ölelgeti az éppen coming outolt non-binary barátnőjét (vagyis párját, mert kikérte magának, hogy ő egyik nemhez sem tartozik). Teljesen irreleváns elemek a sztori szempontjából, egyértelműen lobbi célzata van.

    Felőlem ez mind oké ha sorozaton kívül csinálják, de egy űrkalandfilmben / sorozatban nem azt akarom nézni, hogy kinek milyen szexualitása van az űrhajón, hanem a valós tartalmat (ami nem a színészek magánéletének állandó kiteregetése).

    Buzizni sosem szoktam, az általad felsoroltak én maximum intelligens meleg embereknek hívom, de a szexualitásuk az totál magánügyük. Csak jól láthatóan fellépett nálad a kognitív disszonancia, amikor valakinek alapvetően nincs baja a melegekkel, mégse ezt akarja a netflixen állandóan nézni.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák