Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz #16820480 #9 üzenetére

    A hírből: A fentiek mellett a Computexen helyet kapnak majd a Navi architektúrára épülő grafikus kártyák, amelyek támogatni fogják a PCI Express 4.0-t, de információink szerint lesz egy E3-ra tervezett előadás is, amely főleg a Radeon grafikus kártyákra lesz kigyúrva, ellentétben a Computexszel, ahol inkább a processzorok fognak dominálni az AMD részéről.

    Az E3 gondolom ez, pár nappal később lesz: [link]

    Nem tudom hogy lesz és mikor lesz kapható a Navi, nekem viszont volt 3850, 4850, 5850 és RX 470 (utóbbi pont ugyanez a kategória, a megfizethető, de ennek ellenére jól teljesítő videokártya)

    Mindegyikkel nagyon elégedett voltam. A Navi is ugyanilyen lesz, pont ezért érdekel, a bevált útról nem kivánok letérni. Maradok a Full HD @60hz-nél, arra jók ezek.

    turbokappa Csatlakozom a többiekhez, én sem "szoptam" az AMD videókártyáimmal, nálam szépen működtek. Volt Nvidiám is egyébként előtte 7600GT és 8600GT, azokkal sem "szoptam" egyébként.

    A Ryzen processzor is érdekel, meg szimpatikus, de kicsit pénzkidobásnak érezném, persze gyorsabb mint egy X5675, de ha egyszer az X5675 is tökéletesen kiszolgál és semmi sem akasztja meg, akkor minek szórjam a pénzem és szerelgessek feleslegesen. Keserű szájízzel konstatálnám, hogy ez szinte ugyanolyan élményt nyújt. A videókártya az más, abból drasztikusan megérzed az erősebbet a játékokban.

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák