Új hozzászólás Aktív témák

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz Gordiann #25 üzenetére

    Nos, akkor szépen sorban...

    "Minden egér működik, nekem logitech, microsoft, noname (vezetékes es nélküli) egereim működtek."
    Szeretem ezt az indoklást: nekem megy, szóval működik. Nem, ha neked működik, akkor közel sem biztos hogy másnak is megy.

    "Android telefonok eléréséhez kell egy szoftver"
    A cikk inkább arra akart rámutatni, hogy az Apple mennyire öntelt saját operációs rendszerével kapcsolatban. Körülbelül 4 munkaóra alatt be lehetett volna integrálni a rendszerbe, de nem tették, mert hogy az a Microsoft szabványa, és egyébként is csesszék meg az Android-tulajok. Milyen érdekes, hogy Linuxon megoldották az integrálást, ugye!?

    "kellemesebb mint a Windows"
    Van a mondás, hogy kinek a pap... De betudom véleménynek, mert kvázi te is a véleményemre reagáltál.

    "Tessék kicsit gondolkozni, és nem itt butaságot beszélve kitombolni magunkat."
    Én naiv azt gondoltam, hogy normális vitát lehet folytatni egy ilyen téma alatt. Tévedtem, mert egyrészt a bejegyzés sem adott ennek alapot, másrészt vannak kommentelők, akikkel ez nem megy. Nincs ezzel baj...

    "Ha ez nem tetszik az egyéni probléma, vagy maradi vagy és félsz a megszokott régi dolgok megváltozásától."
    Tegyük hozzá, hogy míg a szolgáltatók az adatforgalmat száz megabyte-okban mérik, addig felesleges erről beszélni. A felhő jó dolog, de még nincs meg teljesen az adatkommunikációs alapja (persze nem technikailag).

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák