Hirdetés

2019. május 25., szombat

Gyorskeresés

(#51) #81733120 válasza kali (#50) üzenetére

(törölt tag)

:R
Lejárat előtt SMS-ben értesítenek itt is?

(#52) btprg válasza twi452 (#12) üzenetére

btprg
(tag)

Régen a Domino Maraton egy másodperc alapon számlázó feltöltőkártyás csomag volt, ami sajnos elég gyorsan megszűnt... :(

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#53) lomposfarkas

lomposfarkas
(lelkes újonc)

Nálam meg se nyekken. A Telekom fiókban írja a 4 GB-t, két telefonon néztem, több apn-nel, semmi kapcsolat. Szóval a hír nem igaz :((

(#54) kali válasza lomposfarkas (#53) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

A hír igaz - bár ezt magad is megerősítetted, hiszen látod a fiókodban, hogy megkaptad az adatkeretet -, nálad van valami (technikai) gond a telefonnal vagy esetleg a SIM kártyával.
APN: internet.telekom
Telefon repülő módba majd vissza, vagy újraindítás.

[ Szerkesztve ]

(#55) Malák válasza menpee (#5) üzenetére

Malák
(kvázi-tag)

A sima mezei domino feltöltőkártyás csomag + "marathon" opcióval én pont ezt csinálom. 1GB net ~1600Ft, 4GB 3600. Mindkettő 1évig felhasználható, az appjukban lehet ellenőrizni, hogy hol tartasz és végig brutál gyors (nyilván, hogy fogyjon :D )
Én teljesen meg vagyok elégedve a szolgáltatóval jelenleg, pláne duplakártyásan, amikor random kapok fél évre 8GB netet :D

(#56) stawros válasza Anonymus23 (#28) üzenetére

stawros
(kvázi-tag)

Mindkettő, de már megy.Csak az adatforgalom nem volt bekapcsolva a telón, :)

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#57) kali válasza Malák (#55) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Ha tudnád, hogy a Domino sebessége még korlátozva is van a havi díjas előfizetéshez képest...
Nem mondom persze, hogy például a 30/10 Mbps-os korlátozott Domino sebesség nem elég átlagos dolgokra, de havi díjas előfizetéssel a legtöbb helyen a többszöröse mérhető, olyan is előfordul, hogy a tízszerese, tehát 300 Mbps felett.
Az nem függ szerintem a sebességtől, hogy mennyi adat kerül felhasználásra, hiszen adott művelethez eltérő sebességeken is azonos mértékben kell, csak ha gyorsabb a sebesség, akkor gyorsabban megérkezik a kért csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#58) edward2 válasza kali (#57) üzenetére

edward2
(PH! addikt)

Mi az amire nem elég 30mbit és mellette a választott csomagod nem korlátlan tehát streamelés például élből kilőve.

(#59) kali válasza edward2 (#58) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Pont ezért írtam, hogy átlagos dolgokra elég lehet, de azért érzem és látom akár már böngészésnél is a különbséget a legtöbb oldalon a 30/10 Mbps és a többszöröse között, a jót/jobbat pedig könnyű megszokni.
Nem feltétlenül kell amúgy minden tekintetben korlátlan mobilinternetes csomag a jobb sebesség kihasználásához, van olyan 3 GB-os is már például, amiben bizonyos forgalmak (Facebook, Instagram...stb.) nem csökkentik az adatkeretet, tehát korlátlanul használhatók, márpedig ha megnyitom például böngészőben a Facebookot (alkalmazásból is úgy megy persze, de azt nem használom), ami tele van szórva fényképekkel...stb. és elkezdek görgetni, ott bizony elég látványos a különbség a 30/10 Mbps éa a háromszorosa vagy négyszerese sebesség között.

[ Szerkesztve ]

(#60) #81733120 válasza kali (#57) üzenetére

(törölt tag)

Vidéken itt ez is elég szerintem, legalábbis nekem böngészésre, FB, Viber, stb. bőven jó. Még a videónézés is teljesen elfogadható szinten van, persze akinek fontos a gyorsaság, és a kényelem, az válassza az előfizetésest. :)
Amúgy nem bántam meg, hogy Domino Fix-re váltottam Telenor MyMinute-ról. Sokkal több netet kapok, ami sokkal több ideig felhasználható, vannak igényelhető perc- és netcsomagok, amik sokkal jobbak, mint a kék szolgáltatóé. Szóval kellemes meglepetés volt. :B

[ Szerkesztve ]

(#61) Massmurderer

Massmurderer
(senior tag)

Feltöltös vagyok,mindkét karira megkaptam a 4GB-ot :DDD

(#62) Anonymus23

Anonymus23
(PH! kedvence)

Nah, nekem éppen most jött meg az SMS, pedig már a kezdetektől fogva aktiválva votl a 4 GB!
:C

;) - The Power of the Ligth Side

(#63) spirit007

spirit007
(senior tag)

Sziasztok!

A fiam telójára (Sony E3 D2203) jött ma SMS üzenet, hogy igénybe veheti a domino feltöltésére a 4GB-fél év mobilnet-et.
Hurrá!
Vaker elolvas, telepítse a Tcom applikációt - OK - majd:

"Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval"

Kérdés: tényleg kell ehhez az app, vagy anélkül a dominó feltöltés "kárára" megy a mobilnet?

(#64) kali válasza spirit007 (#63) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Szia,

Nem szükséges a Telekom alkalmazás, mert a 4 GB-ot nem kell külön aktiválni.
Vannak olyan promóciók, amiket csak a(z új főverziós) Telekom alkalmazásban lehet bekapcsolni, például a 30 naponta aktiválható díjmentes 3 GB 7 napra opciót, vagy a szintén 30 naponta igényelhető díjmentes 50 MB, de a díjmentes 4 GB fél évre opció már alapban, felhasználói beavatkozás nélkül aktív.

[ Szerkesztve ]

(#65) spirit007 válasza kali (#64) üzenetére

spirit007
(senior tag)

Köszi az infót!

(#66) milangfx

milangfx
(őstag)

Jol sejtem, hogy ez ma vagy mostanaban jar le? A Telekom app-ban frissulni fog, ha nincs mar elerheto keret?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.