Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Urzu_7 #11 üzenetére

    Én is kaptam kulcsot, ha lenne benne multi, majd ütközhetünk :))

    Részemről:
    Settlers 1 -> csak néztem a képernyőt h mit csinálnak a botok, annyira pici voltam
    Settlers 2 -> kicsinek mindig elakadtam benne, tizenévesen már végigszenvedtem magam rajta, idősebben meg röhögve ment az egész, úgyhogy mostanra 4-5ször végignyomtam, osztott képernyős módot sajnálom h usb-s egerekkel nem megoldható, kéne retro egérből 1db
    Settlers 3 -> csak demo
    Settlers 4 -> anno végigjátszottam és szerettem, de utólag újra feltéve nem értem hogyan tudtam vele játszani
    Settlers 5 -> akadt a gépemen és nem is tetszett, úgyhogy nem is igazán játszottam vele
    Settlers 6 -> volt ilyen? :F
    Settlers 2 10th Anniversary -> 1xer végigjátszottam, tetszett meg minden, csak hamar a végére értem :DDD
    Settlers 7 -> megjelenéskor végigtoltam, majd még neten is játszottam 2 hétig mások ellen egészen addig, amíg a stratégiám már nem működött és újra kellett volna tanulnom a játékot (kereskedelemmel szereztem katonákat, és nem gyártva, vmi ilyesmi, ami eleinte gyorsabb megoldás volt akkoriban, de hosszabb távon már nem). Én szerettem nagyon arra a pár hétre, de még ma is szépen néz ki.
    Settlers Online -> el sem hiszem h x hónapig nyomtam, de ja, ekkora fan voltam h böngészőben nyomultam vele... És ez volt kb. 9+ éve :F Azóta várok...
    Rémlik vmilyen hős-orientált Settlers, "szerencsére" kukázták a projektet, meglátjuk ez milyen, majd akkor itt mehet az élménybeszámoló, kétlem h kéne neki külön topik, túl rétegjáték :N

    Return to The Roots tippet köszi, majd ránézek mi is ez pontosan :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák