Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz ricsip #35 üzenetére

    Nem ismerem a konkért ágazatot de mért ne futhatana egy 15-20 éve írt diagnosztikai szoftver vagy félharver managelő szoftver...

    Strogov: "A sandbox mindenre megoldás" Aha mesélj, hogy sandboxozol egy ILO-t ? vagy egy vcenter admint? gondolkozz... persze át kell íratni a szoftvert aha majd egy 15éves hardverre fognak több millióért szoftvert fejlesztetni... csak a Adobe kevdéért Általánoságokat puffogtatni én is tudok... Meg mint emíletettem ott van az IBSZ nem lehet csak úgy vagdalkozni. Meg a felsőbb szerv ami szintén ellenőrizi mit csinálsz. Van ami meg van engedve vagy ami nincs. Persze én otthagyhatom a céget de probléma megmarad, valakinek meg kell oldani... Ez is a probléma forrása hogy a cégeket otthagyták a programozók akik a beső szoftvereket honlapokat stb fejlesztették. Külsőssel megcsináltatni újra azt ami már megy meg horribilis összeg... én az összes ilyet kifizettetném az Adobe-bal. Vagy kötelezném rá hogy nem tüntetheti el a szoftvert mert attól hogy ő neki nem éri másnak még szüksége lehet rá... Lehet hogy csak egy ki része flash annak a programnak amit használsz de nem indul el vagy hibába fut ha nem megy... a fejlesztője meg már lehet nem is él vagy 70fölött van... 2000-2005 körül senki nem gondolta hogy egyszer csak kitörlik majd az univerzumból...

    @Jerry311: Pont erre gondoltam

    Brumi: Nem supoortot vár senki... csak ami eddig ment azt ne töröljék ki az univerzumból... Szerinted a dosbox miért született ? mert szüksége van dosra még sokaknak attól függetlenül hogy a Microsoft 20 éve lemondott róla. Mért járna neki kiadással ha ott hagyja úgy ahogy van mint pl 10év nem fejleszett winapot vagy bármilyen régi programot... Ne csináljunk úgy mint ez nem egy világon milliárd helyen ingyen használt cucc lett volna...

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák