Új hozzászólás Aktív témák

  • Secunda

    csendes tag

    válasz sztanozs #17 üzenetére

    "Szvsz ezt a csajt csak valaki jól menedzseli."

    Az egyszer biztos. De nagyon kreatív, találékony hölgyemény. Biztos vagyok benne, hogy a beruházók sorban állnak, hogy invesztáljanak bele / rá ;]

    Komolyra fordítva: szerintem nem baj, hogy időnként valaki újra feltalálja a kanálban a mélyedést. A meglévő és új technológiák keverednek, új ötletek jönnek, mennek, ez mindenképpen frissítően hat. Ma, 2015-ös technológiával egy csomó retro cucc felfrissíthető, "okossá" tehető, újra forgalomba hozható, a piac meg eldönti, igény van-e rá. Az biztos, hogy ide gyors és kreatív emberek kellenek, akik lecsapnak egy-egy lehetőségre.

    Pl. a fent említett cipő, ami gyerekkoromban (gyerekek között) nagyon menőnek számított. Ma óriási piaca lehet egy olyan cipőnek, ami egy LED-es színes lámpával (változtatható szín!), okostelefonos appal összekötve az éppen a telón játszott gangnam style (választható zene) zenéjére villog, miközben megosztja a facebookon, hogy én most mekkora király vagyok . . . (ha még nem lenne levédve, COPYRIGHT $$$ENYÉM, ENYÉM, ENYÉM!$$$)

    [ Szerkesztve ]

    Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

Új hozzászólás Aktív témák