Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz CPT.Pirk #21 üzenetére

    "Ráadásul W7-ben az intelligens kereső menü magyarosított winben nem érti meg az angol winben megtanult fontos parancsszavakat, tökölhetem ki, hogy éppen mire fordították a dolgokat..."

    Eléggé intelligens ahhoz, hogy ne kelljen vele tökölni, meg a Vezérlőpultban keresgélni.

    Tegnap a haver ősöreg, kivénhedt XP-s laptopján próbáltam rendet rakni. Ő nem igazán ért a számítógépekhez, csak a munkájához kell. Ami kupi azon volt...! Szóval nagyon elkényelmesedtem az utóbbi évben a W7 gyorskeresője miatt, no és persze a dokk használata miatt. Egyszerűen fogalmam sem volt, hogy hol tudom az automatikus lejátszást kikapcsolni XP-ben, mert ezt kérte. Teljesen elfelejtettem. A W7 keresőjébe meg beütjük, hogy "automa", és már ki is köpi. A kifejezések nem sokat változtak. Az automatikus lejátszás, a lemezkarbantartó és a rendszereszközök ugyanazon a néven futnak, mint az XP-n. A lemeztöredezettség-mentesítő a W7-ben is az. A hálózat, az hálózat, és többet nem kell beírni a keresőbe, mint "háló" – kiköpi a lehetséges beállításokat.

    Nagyon jó az a kereső.

    A tálcához: Nem tudom, valakinek mi nem tetszik rajta. Hogy lapos lett, nem glossy? Az Vista design elem volt, a W7 meg lapos. Nem mondom, hogy nem ronda, de nekem jobban tetszik a négyzet ikonokkal, mint a hosszú, szöveges ablakokkal, ami sok helyet foglal. Egyébként, ha valaki akarja, visszaállíthatja a régi tálcagombokat szöveges széles formájúra.

    És nem tálca, hanem Superbar! :DD

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák