Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kolopele #22 üzenetére

    Azt hiszem, elbeszélgetnék azzal a tanárral egy szülői értekezlet alkalmával. Elég szégyen, hogy már a pedagógusok is letudják ennyivel, miközben meg tizenévesek között lassan stigma lesz, ha nem vagy pszeudó-analfabéta.

    PC az oké (net nélkül..), sőt, meg merném kockáztatni, hogy kell is. Nekem is volt 10 éves koromban (előtte meg NES), pedig az nem tegnap volt, meg nem is tegnapelőtt. Ellenben a 10 éves gyerekeknek minek okostelefon, ha nem vihetik az iskolába? Meg úgy en bloc minek..

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • erer1000

    őstag

    válasz kolopele #25 üzenetére

    például :)

    #23
    vagy míg nem volt net mindenkinek, addig az akkor vicces "mémek" bluetooth, infrán vándoroltak osztályról osztályra, évfolyamról évfolyamra.

    most egy 5-6. as, 12-13 éves gyereknek otthon gép internet nélkül, iskolában mobil nélkül, kb egy hatalmas kézifék lenne egy autópályán.

    nem csak a poénos dolgok elmaradása miatt, meg a neten át kommunikálás hiánya miatt (amit nem is mindig lehetne nagyon személyesre átvinni fiatalon, mert a barátok barátnők bejárósak egyre többször, és nem tudnak bent maradni, stb), de kb elvágnád a zenéktől, kivéve ami otthon emgvan cd-n..

    a mai világ egyik legjobb dolga az internet ha jól használják

    a tiltás nem mindig jó megoldás, csak mert bezzeg annó azt hiszed minden jobb volt, nélküle is

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz kolopele #22 üzenetére

    Egy 6-8évesnek csak ne mondja, hogy keresse meg a neten... Mondjuk az 5-12 korosztályt már nagyon nem venném egy kalap alá, legalább 3 teljesen különböző korcsoport. Egy 10évesnek nyugodtan mondhatja már persze, hogy töltse le netről/nézze meg yútúbon a házihoz passzoló videót.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kolopele #25 üzenetére

    Telefonon játék? : /

    Nem tudom, nekem sikerült huszonévig offline is zenét hallgatni, 256 / 320 kbps, *.wav, FLAC. Vagy éppen közvetlenül kazettáról / bakelitről / CD-ről. :)) A YT hangminősége úgyis elég vacak, meg aztán, ha már YT-ozik, fog nézni mást is - és bár vannak nagyon jó videók mindenféle témában, rengeteg olyan is van, ami hosszútávon nem feltétlenül van pozitív hatással egy éppen bimbózó pszichére. Hacsak nem ülsz állandóan a közelében.

    Tandem játékra ott a LAN vagy 2 playeres konzol - sokkal feelingesebb is, legalábbis szerintem.

    #27 kolopele: Nekem az a kedvencem, amikor vagyunk mondjuk négyen, egy asztalnál ülünk, négyzetesen vagyok nagyobb kocka, mint a másik három együttvéve és mégis csak az én kezemben nem látod azt a nyomorult okostelefont - ha éppen nem telefonálok -, míg a többiek csőlátásban csak azt tuszkolják hányásig, vagy a szakadvány közösségi médiát vagy pedig valami fulligénytelen, gyökkettő játékot. Ahelyett, hogy szocializálódnánk. Egyszerűen gusztustalan és sajnos nem elszigetelt eset.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák