Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kolopele #25 üzenetére

    Telefonon játék? : /

    Nem tudom, nekem sikerült huszonévig offline is zenét hallgatni, 256 / 320 kbps, *.wav, FLAC. Vagy éppen közvetlenül kazettáról / bakelitről / CD-ről. :)) A YT hangminősége úgyis elég vacak, meg aztán, ha már YT-ozik, fog nézni mást is - és bár vannak nagyon jó videók mindenféle témában, rengeteg olyan is van, ami hosszútávon nem feltétlenül van pozitív hatással egy éppen bimbózó pszichére. Hacsak nem ülsz állandóan a közelében.

    Tandem játékra ott a LAN vagy 2 playeres konzol - sokkal feelingesebb is, legalábbis szerintem.

    #27 kolopele: Nekem az a kedvencem, amikor vagyunk mondjuk négyen, egy asztalnál ülünk, négyzetesen vagyok nagyobb kocka, mint a másik három együttvéve és mégis csak az én kezemben nem látod azt a nyomorult okostelefont - ha éppen nem telefonálok -, míg a többiek csőlátásban csak azt tuszkolják hányásig, vagy a szakadvány közösségi médiát vagy pedig valami fulligénytelen, gyökkettő játékot. Ahelyett, hogy szocializálódnánk. Egyszerűen gusztustalan és sajnos nem elszigetelt eset.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák