Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz Hatvan9 #45 üzenetére

    Egy dolog a kényelmes fotelből olvasgatni, egy másik pedig megtapasztalni a valóságot, van pár ismerösöm akik ezt szívesen megbeszélnék veled de onnan változott arcberendezéssel távoznál az biztos, mehetnél a fogorvoshoz is akit ajánlok neked

    ??? Nem írtam senkiről, semmit.
    Nézd, én nem fenyegettem senkit sem. Azt sem állítottam, hogy nem szörnyű az, ami a Donyec medencében zajlik. Sehol nem írtam ilyet. Pusztán arra az apró részre próbáltam felhívni a nyugodt vérmérsékletű kolléga figyelmét, hogy az ukrán oldalon is gyakori jellemző a túlkapás, hogy az egész sztori sem olyan egyszerű. A fegyveres konfliktus nyilván szörnyű, ez vitán felül áll, tök mindegy ki lő kit, csak a pusztulás, halál marad utána.
    Azt hittem ez természetes, hogy így gondolom, de látom sajnos nem ment át.
    Én csak azt írtam, hogy ha az egyik lapban ezt, a másik lapban meg azt olvasom, és nem voltam részese, akkor nem tudom, hogy kinek van igaza. Azonban miután látja mindenki, hogyan viselkednek, viselkedtek a kárpátaljai magyarokkal évtizedeken keresztül....mit kellene gondoljak Ukrajnáról? Nyilván a Szovjetunió felbomlása óta látom Ukrajnát és az orosz-amerikai feszülést is, így van némi kép bennem, nem kell ehhez semmilyen propaganda. Nyilván ki lehetne fejteni ezt bővebben, de ez nem az a platform. Ezt lehet így is, úgy is értelmezni. Ez is egy reakció....

Új hozzászólás Aktív témák