Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Teo. #35 üzenetére

    Csak tudnám miről írhatnák, nem vagyok Pro user, jó áron volt csak azért lett a P40 Lite helyett, na meg mert fejlesztek mobil appokat, de a GMS-es Lg V20 telefonom használhatatlan már sebességben (valami hardveres baja lehet).
    De nem játszok rajtuk, nem használom naponta több órán át a telefonokat (jó ha napi 30perc kijelzőidőt "generálok")... inkább szempont nálam a jó kamera, de így este már korlátozott volt a lehetőség próbálni, beltérben időnként "kényszeríteni" kell a zoom optikát, hogy azt használja (bár erre számítottam, hogy inkább akkor digitális zoom lesz, a kevesebb fény miatt).. Na meg a minél hosszabb készenlét a "jó" még.

    A P40 Lite készenlétben tökéletes volt nekem (3-4 napokat simán elment). A kamera is "megtette".. este "elment". Videózásban azonban nem szerettem mert "nem az igazi" a mindenféle kézremegésszűrés nélkül "csak" 1080p 30fps :( ... bár a kép és hang egyébként jó volt azon.
    Ezen csak egy esti videót csináltam eddig, jónak tűnik. bár úgy néz ki "nem teljesen csúcs" a dolog, de már megteszi. 1080p 60fps vagy 4k 30fps ... de van kézremegés szűrés mellette (igaz, erősen "vágja" a képet hozzá... bár annyira nem néztem még át, ez valami szuperstabil mód vagy alapól ilyen).

    a méret.. hát nem tudom, 1 kézzel lehetetten .. bár úgy áltam hozzá én már a p40 lite-ot se tudtam 1 kézzel stabilan használni, kereszbe áttérni HAH, nem is álmodhattam róla, ennél végkép lehetetten... funfact: az egykezes mód kijelzőmérete, kb. akkora mint a p40 lite teljes kijelzőmérete... de az egykezes módot nem tudom elindítani az idióta google asszisztens miatt, hogy ezt lefotózzam.. még nem sikerült megkerülnöm.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák