Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Mindegy, nem vitatkozom. Nekem nem ér meg havi 17-20e-et számlára költeni, és 2 év alatt bukni alsó hangon is legalább 150, de inkább 200e-et azért, hogy 60e-ért vegyek meg egy telefont. De, mint amivel kezdtem is az elején, ez nem áll fenn azokra akik munkájukból vagy pozíciójukból adódóan eleve sokat telefonálnak. Ez azokra áll fenn, akik (és tudom, mert találkoztam ilyennel) azért vállaltak/vállalnak be havi 12-17e forintos számlát, mert így olcsón elhozhatják a 'hőn áhított' mobilt, amit egyébként nem tudnának megvenni mert olyan qrva drága. (És akkor magyarázza hogy milyen jó vételt csinált.. :U ) Ami egyébként -szerintem- egy önbecsapás, hogy olcsón veszi meg a telefont. Bőven kifizeti az árát a havidíjjal.
    So, az én telefonálási szokásaimmal olcsóbban jövök ki hosszútávon hogy kp-ért vettem meg az S2-t. (Ami szintén nem az olcsó kategória, és nem mellesleg így független is) Ugyanígy tartom azt is, hogy az iPhone-nal is olcsóbban kijönnék hosszú távon ha kp-ért venném meg. (Már ha épp arra vetemednék hogy veszek egyet, de ilyen nem fog megtörténni :) )

    Részemről itt abbafejezem, aki nem akarja megérteni a lényegét, úgyse fogja.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák