Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    Kicsit meglepett a cikk, mert én viszonylag elégedett vagyok a kábeles netem ár/teljesítmény arányával (a gond inkább a véletlenszerű lassulásokból és szakadásokból jön, nem abból, mikor >=90%-ban névleges értéken pörög, csomagakcióban viszonylag olcsón és szinte bármire elég gyorsan), a mobilinternet viszont hajmeresztő. Legalább is az én szolgáltatómnál és az én véleményem szerint.

    Ha csak úgy nekiül az ember óvatlanul használni egy véletlenszerűen bökött szolgáltatást, akkor egy két gyermekes család átlagos havi rezsijét el lehet verni rá. Vagyis a gyakorlatban velem inkább az fordul elő, hogy minden hónapra megveszek valahány Mb-ot valami tűrhető havidíjért, aztán mikor egyszer-kétszer út közben kéne neteznem (de akár több Mb-os doksikat és képeket is letölteni, akár pakkban, hogy azt nézzem át), akkor szépen elverem szinte egészet egy-két alkalomra, és reménykedem, hogy nem kell már abban a hónapban ismét, és elég lesz a maradék arra, hogy a telefon nézegethesse az e-mail fejléceim, chat üzeneteim, letöltse az A-GPS csomagot, stb. Szerintem egyenesen rablás a mobilnet.

    Bár mostanában van WiFi a sima személyvonatokon. Ha kocsival utazok, ez nem feltétlenül segít. Mondjuk szerintem ilyen szempontból a legszarabb szolgáltatónál vagyok, de itt a legjobb a percdíjaim és a sima telefon előfizetés havidíjam. Egy telefon pedig elsősorban mégis telefon. De van különbség viszonylag drága és borzalmas közt.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák