Új hozzászólás Aktív témák

  • Fooler89

    őstag

    válasz rt06 #16 üzenetére

    Gondolom a édesapád magyar állampolgár, ezért rá is vonatkoznak a törvények. Neki is vannak ügyei amiket el kell intézni-e vagy netalán el kell mennie az orvoshoz. Ne haragudj de honnan tudja meg például, hogy mikor tud oda menni? Nem lenne egyszerűbb az interneten rákeresni? De említhetném az internetnek azt az előnyét, hogy majdnem minden fent van. Nem érdekli semmi? Ő csak él egy elzárt közösségben?

    Én azon a véleményen vagyok, hogy nem egy nagy ördöngösség beírni, hogy mit akarsz a googleban és megkeresni az infót viszont azt is megértem, hogyha számítógép sincs a környezetben. Ezt nehézkes megoldani dehogy azt mondani, hogy miért lenne rá szüksége?
    El lehet nélküle élni, az én édesapám is eléldegélt nélküle, ma már viszont nem tudja azt mondani, hogy eltudna lenni nélküle. Miért? Mert megkönnyíti az életét. Utána tud nézni a dolgoknak ráadásul nem áll hivatalokba mint oly sokan bamba képpel hogy már 4-re küldik el a francba és azt se tudja miért.
    Annyi ilyen embert látok aki de ezek közt van sok fiatal is, akik egyszerűen annyira h*lyék csak néznek ki a résen és bármit elhisznek amit mondanak mert semmit nem tudnak. Honnan tudhatnák?? Én egy dolgot tudok ajánlani nekik az az internet és ezt ezért tartom fontosnak, hogy a te 66 éves édesapukád is, ne mondjon nemet az internetnek, igen is foglalkozzon vele. De ha mégis akkor legalább tudja meg, hogy mi az amiről lemond .
    Még egy dolog. Beszélgettünk az apámmal a net-ről és elmesélte nekem, hogy mikor ő fiatal volt valami érdekelte akkor tudod mit csinált? Elment a könyvtárba és elolvasott vagy 20 könyvet mire megkapta rá a választ. Olyan rossz dolog ez?

    Mod: Már látom mások is összekeverték a dolgot. Nem azt akarom mondani, hogy mindenki nyakába akasszunk egy gépet. Hanem, hogy igen is rá kell szánni az időt és nem kell elzárkózni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák