Új hozzászólás Aktív témák

  • Csóringer

    újonc

    válasz btprg #65 üzenetére

    Ha ez a cucc esetleg befut, nem úgy értem, hogy a világon mindenki ezt használja, de egy szemmel látható, növekvő cég lesz belőle és az utcákon látjuk az - egyébként az összes többi usb-vel vagy 220-as dugóval tölthető járművek és kütyük töltésére alkalmas - hülye, engedélyezhetetlen töltőállomásokat és/vagy a randa, lassú, vezsélyes robogókat, akkor mindazok a szakértők, akik itt most megmondták a technológiai, dizájn és üzleti tutit, ugye veszik majd a fáradságot és elmorzsolnak egy sorryt.
    Tényleg nem értem. Ennyire jó érzés fikkantani? Ti vagytok azok, akik, ha Henry Ford megkérdezte volna, hogy mit szeretnének, azt mondtátok volna, hogy gyorsabb lovakat. Vagy olasz lovakat. Vagy social kölcsön lovakat. Vagy hatlábú lovakat. Vagy kenguruzsebes lovakat. Vagy olyan génmódosított lovakat, amiknek már születéskor van nyergük, mert az manapság már alap. Vagy visszapillantó tükörréteggel szerelt fülű lovakat. Vagy bármit, csak nem ezt.
    Lehet kipakolni, hogy kinek milyen remek üzlete van, amit felépített, vagy legább egy prototípusa. És megkérni ezt a remek közösséget, hogy segítsen inspirálódni, ötleteket, bíztatást meríteni. Hatalmas erőt tudnátok adni egymásnak, de tényleg. Leszólásból nagyon klasszul lehet építkezni, az ember alig várja, hogy kielégítse az igényeteket, vagy megépítse az ötleteiteket, esetleg azon az áron árulja a cuccot, amint ti megvennétek. Őrület. És utána, ha ez kevés volna, akkor bezzegkülföldönözni, meg a magyarokilyenekezni. Érdekes, mindig a másik magyarok a széthúzók, hátbadöfők, de nem ti.
    Vagy valójában arra vágytok, hogy ott lehessetek az üzem bezárására rendezett kárörvendő partin és beírhassátok az életrajzotokba, hogy "én voltam, aki legelőször előre megmondta és erre van bizonyítékom is egy kommentben"? Van olyan meló, ahol ezt nézik? Vagy ezzel a krimóban lehet villantani? Tényleg, kéne már egy rendes offline klub, ahol sör mellett, testközelben, közösen is lehet tolni a szakértést. Ja, bocs, van már egy, a Derrick és Harry, csak sajnos az szoftveres. Hát akkor csináljatok egy Starsky és Hutch-ot, tök klafa volna dizájnereket közösen karóba húzni és a prototípusaikat szétflexelni. Aztán a legügyesebbek vezethetnének egy 50 éves Aston Martint, speckó, erre az alkalomra ólmozott bioetanollal meghajtva, fotózkodnánk, írnánk az IKEÁ-nak egy kiáltványt, hogy bojkottáljuk, ha nem árul Biedermeier vegán húsgolyót, végülis 2018 van, vagy mi a fene. Ja, azt meg ugye mind vágjátok, hogy a repülőgépet nem is a Wright fivérek találták fel, Elon Musk meg egy szélhámos, aki EU-s, ja nem, hanem USÁ-s, ja nem, hanem tőzsdei pénzeket nyúl le. Nahátakkormegmitakarunkegyáltalán. Menjünk vissza a fára, ott is jó volt.

Új hozzászólás Aktív témák