Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz arnyekxxx #16 üzenetére

    miért ITT rontod a levegőt nap mint nap ahelyett,

    Azért ugye nem Te akarod megmondani bárkinek is, hogy hol és mit csináljon? A házmesterek virágoznak ugye?

    Azt nem értem, ha ennyire rühelled ezt a szar országot és a szar lakosait és már el is evett innen a fene

    Magyarország gyönyörű hely, és nagyszerű hely is lehetne, ha nem a fenti mondat uralkodna arra felé...

    Nem "bezzeg", hanem működik... Nagy különbség....

    Csak szólok, hogy ugyan tényleg vannak fantasztikus munkamorállal meg tehetséggel rendelkező népek*, de a nyugat inkább azért lett akkora "ász", mert végtelen erőforrást szipkáztak ki a gyarmatbirodalmaikból,

    Mondjuk a Finnek, a Svédek, Norvégok, a Németek, vagy épp a Dánok, Észak-Írek közül melyikre igaz amit itt állítasz?

    Csak szólok féligazságokkal nem lehet boldogulni, max arra felé....

    (#15) btprg

    Soha nem értettem, hogy mi vezet valakit arra, hogy a saját népét meg fajtáját fikázza.

    Tehát ha Te mondjuk akárkire is elmondasz úgy bármit, hogy azt sem tudod mi a helyzet valójában vele, akkor az rendben van, ha leírod a valóságot, akkor az fikázás? Mire is ez a nagy öntudat?

    Hmmm.... Na én meg ezt nem értem....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák