Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz cyberkind #24 üzenetére

    Nekem az eredeti Mafia a valaha volt legnagyobb kedvencem (oké, az idő is szépít rajta, de ott a nehézség sajnos nagyon rossz volt, nem nehéz volt, hanem konkrétan frusztráló. Kínos volt, mikor belementél egy checkpointba alacsony HP-val és kevés lőszerrel és már tudtad, hogy matematikailag esélytelen a folytatás, mert ugye testre majdnem egy egész pisztolytárat ki kellett üríteni, de még fejlövésből is több kellett a megfektetéshez. A vezetési modellt, manuális váltó használatot viszont imádtam és ez adott az autós üldözéseknek egy jó kis fűszerezést egy GTA-hoz képest.

    Btw most raktam kosárba az Xbox változatot, megyek is érte ebéd után. Ha lenne rendesen end-game tartalom vagy legalább egy rendes open world játék lenne amiben a sztorit nem kell csőben végigjátszani (értsük jól: Sok-sok játékórát tartogat) megvettem volna digitálisan, de így végigjátszás után szerintem adom is tovább a lemezest, aztán valami leárazáson behúzom újra már digitálisan ha megugrotta a lécet nálam is (várjuk ki).

    (#23) Lord Myn: Szerintem a Mafia 2-nek nagyon jót tett, hogy nyitott az open world irányába, csak ugye csinálni nem volt mit benne a küldetéseken kívül, így értelme volt kevés a dolognak. Annak a játéknak nem ez volt a baja, hanem az első rész olyan elképesztően magasra tette az elvárásokat, hogy nem tudta tökéletesen megugrani. De én a mai napig szívesen vettem elő időnként az első és második részt és azt kell mondanom az elsőnek a fanatikus rajongójaként, hogy a második is patent volt. A harmadikkal viszont az volt a baj, hogy kaptál egy szintén jópofa sztorit, de ezt iszonyúan elavult játékmechanizmussal öntötték le, önismétlődő és unalmas volt mindig ugyanazokat a feladatokat végrehajtani azért, hogy kapj jutalmul egy átvezető videót.

Új hozzászólás Aktív témák