Hirdetés

• ricsi99

őstag

Szóval ,ha nem felelnek meg a feltételek akkor nem is kell szavazni?

Kötelező szavazás mellett kardoskodók legföbb igazsága ,hogy te dönsd el ,hogy ki legyen a vezetöd.

Ok és okozat.....
    Pl Ha apuci vesz neked egy verdát , és nem vagy hajlandó szervizelniakkor darabokra hullik a verda egy idő után és te ott fogsz ülni az út szélén és várod hátha valaki elhúz egy darabig.

Pl Ha megkapod a demokrácia intézményét, és nem vagy hajlandó szavazni akkor darabokra hullik a demokrácia egy idő után és te ott fogsz ülni az út szélén és várod ,hogy valaki irányítson egy darabig.

Most remélem érted a párhuzamot a 2 sztori közt.

Ha most számodra nem megfelelö az a szavazási rendszer amit a tisztelt vezetöd engedélyez akkor elgondolkodhatsz azon ,hogy épp hol tartasz bármelyik történetben.

Tudod ez olyan bili amiben mindenki benne áll... lehet hinni ,hogy mivel te magasabban vagy ez téged nem érint ,de hidd el elöbb utóbb lesz benne annyi cucc ,ami átcsap a te fejed fölött is ....és nem limonádával lessz megtöltve.
    S az embei szabadságot/választási jog sem születési előjog.... amit úgy elvesznek ha hagyod ,ahogy lehet... és nem egy két x-el fogod visszakapni....

Teljesen jogos lenne amúgy az igényeid... arra szavazok aki nekem megfelelőt ajánl...

Csak hogy ez szerintem már rég nem működik kies hazánkban...javits ki ha tévedek.. pl nekem ellenzéki képviselő + mtv székház ,valahogy nem a megszokott tv vita ugrik be.

Azon felül te most azt várod el ,hogy versenyezzenek a szavazatodért a hazai politikusok?
    Nem olyan nagy kegy az....mint a témainditó cikk is jelzi ,mostantól nincs is nagyon igény rá...
    Többi kérdésemre se reagáltál ,pedig kiváncsi lennék a TE véleményedre is.

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...