Hozzászólok Aktív témák

• ricsi99

őstag

Sorry , rólad tudom már ,hogy egyéni szemszögből látod a dolgokat ezért szeretném megkérdezni tőled:
    Miből gondolod ,hogy a szavazás kötelező?
    Miből gondolod ,hogy aki elmegy szavazni az jobban tudja ,hogy mi legyen mint te?

Én elhiszem ,hogy te művelt ,értelmes vagy és megvan a magadhoz való eszed.

Miből gondolod, hogy a mostani rendszerben te tisztességes kampányharcot látsz?

Aki kiváncsi az szétnéz a neten ,esetleg meghalgatja a mások véleményét... tudom te sokat utazol de ha érdekelne valósan más véleménye akkor esetleg szakitottál arra idöt ,hogy bármely kampánykörúton vagy bármi egyébb helyen elmenj ,meghalgasd miröl beszélnek... esetleg a kételyeid elmondhasd... kérdéseidre választ kapj élöben?

Nekem mind1 ,hogy mely oldal mely képviselője számit neked ,aki úgy gondolod érvényesití az érdekeid...

Ha ragaszkodsz a mostani elvárásaidhoz ,hogy minek kell(ene) megfelelnie a mostani rendszernek a szavazatodhoz akkor nagyon sokáig kell várnod.... és addig nálad sokkal ostobább emberek egy tál lencséért odadobják a jövödet.....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Hozzászólok Aktív témák