Új hozzászólás Aktív témák

  • dagonya

    aktív tag

    válasz CPT.Pirk #417 üzenetére

    értem a problémát is, meg a felvetést is. én is nyalomfalom a t400-ast, van is még valahol egy t400s-em és valóban még egy használható gép (lenne). de ha az inkriminált frissítés keresztbe áll a torkán, akkor ennyi volt. a májkroszoftnak az a törekvése hogy a többi sokmillió gépen meg menjen valahogy. se a lenovo, se a microsoft nem mondta soha hogy ezen a gépen megy a windows 10. én is tudok egy csomó gépet amik (szerintem indokolatlanul) szép lassan hullottak ki a windows 10 "fejlődése" során. de ettől még nem kezdek el a win10-re mutogatni, hogy bezzeg mekkora egy szar, mert a világ ÖSSZES gépe nem bootol vele.
    az új gépek bootolnak a régiek meg ... régiek.
    aki ezt a kockázatot nem veszi figyelembe az rosszul döntött vásárláskor. ha valaki az olcsón megúszás kompromisszumával szeretne netezgetni egy öreg gépen, akkor azt a kompromisszumot is vállalja, hogy a mai friss operációs rendszerek közül nem biztosan megy rajta mindegyik. igen, régebben ment, most meg nem. de oda van írva a termék weboldalára szép nagy betűkkel; windows 10 not supported. viszontlátásra.

Új hozzászólás Aktív témák