Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    Én hasonlót léptem meg, és nem a teljes levelezésem de legalább a szolgálatásaim átvittem a fastmail-re. Ugye supersecret dolgot nem csinálok, sem olyat amivel zsarolni lehetne engem, de engem inkább az zavart, hogy a gmail nem csak arról tud, hogy mit levelezek, de arról is, hogy mit vásárlok, hol foglaltam szállást, mikor melyik rendszerbe jelentkeztem be, hol mit rendeltem, ha arról folyton jön egy visszaigazoló email a gmail accomra.

    Vettem egy domaint (családnév.net )(ami nem szükséges igazabol), regisztráltam egy fastmail usert (keresztnev@csaladnev.net), és befizettem a havi pár dollárt, egy egész évre. Szerintem ez egy köztes és érdemes megoldás. A privát levelezés továbbra is marad gmail. Abban semmi eladható nincs, ellentétben azzal, hogy mikor mit hol vettem, stb...

    És bár a fastmail nem adja el a dolgaim, de annyiban is előrelépés, hogy legalább nem csak egy szolgáltatótól függök.

    Néztem én is a protonmailt, de nem tartottam szükségesnek, úgy éreztem, hogy túl macera.

    Fastmailről itt olvastam először. http://plastik.hu/2013/11/10/switch-9-ev-utan/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák