Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Tuomas #19 üzenetére

    Persze, hogy az. :)

    Érdekel a téma. De aki egy kicsit is bele tud gondolni ezeknek a cégeknek, a szolgáltatásoknak a működésébe, az már a Snowden ügy előtt is valahol tudta, hogy mi megy a háttérben. Aztán a Cambridge Analytica botrány már elég széles körben ismert lett. Mégse hiszik el az emberek, meg nem érdekli őket.
    Én mindig is tudatosan álltam ezekhez a dolgokhoz. Nem óvatosan, de szerintem tudom, hogy mi - mivel jár.
    Nem volt rossz a Társadalmi Dilemma, de nem igazán mondott újat. A fiatalok öngyilkossági hajlamának növekedéséről, depressziójáról szóló adatok azért megleptek. És innen is indul nálam ez az egész. Itt a 8 éves fiam. Lassan elérkezünk a legyen e telefon, ne legyen témához. Bár nálam nem kérdés ez. És a többi online jelenléthez.
    Ezért úgy gondoltam, hogy megvizsgálom a dolgokat, a lehetőségeket. Először nekem kell kipróbálnom ezeket, csak utána tudom továbbadni a család többi tagjának.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák