Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz #06658560 #36 üzenetére

    még mindig nem értem. ha sok szöveget másolsz be, akkor a dupla lefele nyíl. alapból asszem 2-3 sort mutat, de át lehet méretezni. (sőt, eleve át lehet méretezni, csak húzni kell lefele)
    sztem én semmit sem mondtam a linkelős dologra. valszeg az alapértelmezett beállításokkal lehet gondod. azt tom, h a hotkeyek változtak....

    sztem a leg égbekiáltóbb bűn az, h wordben a régi doksi formátumban (konvertálástól függetlenül) nem jeleníti meg a kijelöléseket (háttérszín).

    miért jó ezen a ki-kiről másolós dolgon lovagolni? főleg akkor, ha nyilvánvalóan az OOo másolt többet. márha feltétlen ezt a fogalmat akarjuk használni. mint már írtam, legrosszabb esetben is a trend követéséről van szó vagy adott feladat elkerülhetetlenül hasonló megoldásáról.
    kezdő vállalkozásoknál szokás, h felmérik a terepet és az abból leszűrt tanulásgok szerint alakítják a terméküket. ahol már komoly felhasználói bázissal büszkélkedhetnek, ott már a feature requestből megy az ötletbörze.
    nem mintha bármi gyakorlatai haszna lenne az ilyen vitának, mivel az, h ki volt az első már elmúlt...

Új hozzászólás Aktív témák