Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz FTeR #34 üzenetére

    tudtommal a cellaertek szerinti szinezes is OOO eredetu. Legalabbis ezt regeltek anno, mikor 2k7 megjelent es ujdonsagakent emlegettek.

    A problemam: sok esetben kell hosszu, pdf-bol doc-bol kimasolt szoveget beillesztenem excelbe, egyetlen celaba, hogy attekinthetoen osszevethessek egy halom eltero formatumu, eltero megfogalmazassal megaldott doksit. Es itt amikor fel oldalakat kell bepakolnom valahova a kijelolesnel az ujsorokat is hozza, es beilleszti. Na ezeket aztan kezzel kell kigyomlalnom, mert tlejesen mashol vannak, mitn majd a vegleges formaban nekem kell. Ezt 2k3 alatt konnyu volt megnezni, mert amikor raalltam egy adott cellara, akkor a tartalmat a menusor alatti helyen megjelenitette teljes valojaban, lattam a komplett szoveget sortoresekkel egyutt. Na msot ez nincs, helyette van ket kis nyil ilyen esetben a mezo vegen, es ott kene gorgetni. Na ez marha nagy szopatas. Egyebkent probalkozom billkombinaciokkal is dolgozni, es a regi rendszerben sokkal koynebben ment. A linkelos dolgok meg igazak, hiaba veded. Szerintem gyalazatosan sikerult ez a verzio, de latvanyosat kellett teremteni a Vista melle. Szamomra ket ertelmes tulajdonsaga akad az uj officenak: a live preview, es amikor mas office dokumentum elemet illesztem be vhova abban is tudom szerkeszteni, megnyitja onmagan belul. Ennyi, semmi tobb. A maradekot inkabb gyulöolom, mint szeretem. Es mar tobb honapnyi hasznalat utan sem tudtam raallni gondolkodasilag.

    Azt az 1/3-ot meg akkor igy kellett volna modnanod, hogy fejlesztesi ido, tenylegesen dolgozo embernek, aki nem programozik nagy esetben semmivel sem gyorsabb a dolog.

    Ja, OOO-s eredetu a helyi menubeli halom formazasi lehetoseg is wordben. 2k3-ban eleg szegenyes, lassucska, ez talan elorelepes a 2k7-ben, de nem szeretem hasznalni, inkabb billentyuzok. Es ezt OOO-ban hamarabb lattam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák