Új hozzászólás Aktív témák

  • ofgm

    tag

    Majd ha esetleg valaki tenne fel néhány spontán készült fényképet, azt megköszönném, azért kíváncsi lennék rá. Ugyanis, a G6 nekem nem valami nagy durranás kamera téren, bár van, aki ezért a véleményemért vérre megy az igazáért, és csak egy kamera alkalmazást erőltet, hogy - na, azzal már jó és csak le kell cserélni a gyárit. Én, viszont egy prémium készüléktől elvárom a jó minőséget a kamera terén (is) Mert ugye, ha vesz az ember egy viszonylag jó autót, ne kelljen már nekem fabrikálni rajta még otthon.
    Megveszem, zavartalanul használom - én ezt akarom. Az egésznek arról kellene szólnia, hogy a gyártó elteszi a profitot, én pedig elégedetten használom a portékát.
    Valami hiányérzetem van a G3 és a G4 kamera minőségei után, nekem ez nem az a jól bevált LG minőség, amit korábban a két említett modellnél tapasztaltam, bár azoknak is megvolt a maguk nyűge, de ha éppen nem sárgult be a kijelző, vagy nem repedt meg a képernyő keret (G3) vagy nem lett alaplap hibás a G4, akkor viszonylag nagyon kis barátságos készülékek voltak.
    Gyanítóm, most a G7 kapcsán nem hiába lépett rá az LG részlegnél az új igazgató a mérnökök farkára, mert úgy visszavágta a tervezőasztalra a G7 terveit, hogy a dél koreai sajtóig is elhallatszott, amint rájuk csapta az ajtót.
    Bízóm benne, viszonylag használható készülék azért a v30, ugyanis a csalódásom miatt már a lányomnak kellett adtam a G6 szerzeményem, mert annál azért többet várok, a lányomnak meg így is jó :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák