Új hozzászólás Aktív témák

  • Robbertho

    aktív tag

    válasz tabasco #4024 üzenetére

    Kb. két hónapja van nálam a teló. Sokszor elgondolkodom vajon miért is kellett annyira lehúzni a MA-s tesztben is, meg mindenhol máshol is ezt a kijelzőt. Igen, oldalról kékes a fehér, de ezt olyan szinten meg lehet szokni, hogy pár nap múlva észre nem veszed. Valóban, nagyon alacsony fényerőn nem homogének a sötétebb színek, mint a szürke és barna, de addig nem zavaró, amíg nem keresed külön, hogy van-e probléma a homogenitással. Egyébként normál kép megjelenítése esetén (= nem csak fehér) a betekintési szög kiváló, majdnem semmit nem torzulnak a színek. Maga a kijelző pedig gyönyörű színekkel bír, gyárilag is nagyon korrektül van kalibrálva. Én tartottam a SAMOLED-nél különösen megfigyelhető vibrálástól is, de egy az, hogy kb 60%-os fényerőig meg se jelenik, másik pedig, hogy megszokható, egyáltalán nem zavaró. Féltem, hogy be fog égni, hát eddig még nem tette, pedig kb heti ötször, napi másfél órát navigálok bekapcsolt kijelzővel.
    Tehát, ha mindig fehér képernyőt nézel majd és azt várod el, hogy az fehér is maradjon, valamint alacsony fényerőn homogenitási problémákat szeretsz keresni, akkor nem ajánlható. Amennyiben csak szeretnéd használni a telefont, filmnézésre, böngészésre, akkor nagyon fog tetszeni a kijelző. :)

Új hozzászólás Aktív témák