Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz turbuczn #1660 üzenetére

    Vicces azt látni, hogy csak úgy lehet értelmes kijelző időt elérni egy 170k-s telóval, hogy azt direkt merítem le naponta. Ez csak szerintem röhej? :DDD
    Itt tényleg mindenki meg van elégedve ezekkel az akksikkal?
    Csak én latom azt, hogy évek óta ugyan azt a szart játszák el a cégek velünk?
    Jó akinek mondjuk van évente lóvéja új csúcs telóra az gondolom lekakálja magasról a dolgot.

    Én is csak azért cseréltem le az S8+ -t mert széttörött fél méteres eséstől amit a 12k Ft-os Nokia 3410 simán túlélt volna még akkor is ha utána kétszer belerúgok.

    Én nem azt írtam, hogy az LG-be kevés az akku hanem azt, hogy a mostani készülékekbe kevés...

    Tény, hogy ezek a cuccok úgy vannak kitalálva, hogy naponta töltsük őket ennyi.

    Tudod mit? Nem tesztelgetem tovább. Szépen visszaállítok rajta mindent úgy ahogy volt.
    Animált háttér + 40-50% fényerő azt majd max naponta töltögetem mint egy olcsó kínai Doogee-t.

    Ha az kell egy értelmes kijelző időhöz, hogy a telót úgy használjam mint egy 3410-est akkor meg mi értelme van az okostelefonnak?

    Tudod, hogy kellene ezt használni? Minden xar bekapcsolva rajta közel max fényerőn folyamat felhő szinkronnal. Erről szól egy okosteló nem másról. De félek akkor 2 óránként töltögethetném.

    Az meg, hogy a teló nem melegszik hülyeség. Kapcsold be a wifit kezdjél el letölteni egy 1GB-os filmet közben futtass le rajta rengeteg benchmark progit persze ezt mind max fényerő mellett.
    Garantálom még el is fogod dobni olyan meleg lesz....

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák