Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkapeter

    senior tag

    válasz zoleeno1 #1550 üzenetére

    [Szkeptikusoknak részlet a számlából...]

    Még, ha be is csődöl a cég... Akkor is egy százassal olcsóbban vettem, mint a MM, vagy edigital. Nem kell egyből szkeptikusnak lenni. A számlán az szerepel, hogy 2 év, melyből a második évben az LG feltételei szerint van a garancia. Plusz premiumot is vettem, így nem szervizelnek, hanem cserélnek!

    Lehet kételkedni, de írták már itt a fórumon is, hogy valóban jól működnek. Plusz az árgépen több pozitív vélemény van róluk, mint a smartshopról... Csak ha már sufnikról beszélünk :D

    Egyébként a G3-mamat ahonnan vettem anno vagy ½ évvel a vásárlás után bezárt. A telefon gariztatásakor ez nem volt probléma. Az meg, hogy én spec 2 év garival vettem és ha netán becsődölne a cég gyári gari után... Az elég, ha az én saram. :) Nem értem mit kell rajta problémázni. Még a smartshop is korrektebb, mint 1-2 cég aki "olcsón" adja a telefont, majd kiderül, hogy az ár nem eu-s készülékre vonatkozik. A magyarosítás plusz X ezer forint, de ha eu-sat szeretnél és netán még magyart is akkor lehet, hogy a kiírt árhoz képest több 10e-rel többet kell fizetni...

    [ Szerkesztve ]

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Új hozzászólás Aktív témák