Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Tegnap jött meg egy ugyan ilyen TV (szülőknek lesz majd karácsonyra), összességében én is csak a hangszórók még árkategóriához képest is átlag alatti megszólalását találtam csak kritizálhatónak.

    Egy 1080p-s .MKV-s videót próbáltam ki vele (WestworldS01E01) pendrive-ról lejátszani, és a videó képe a főcím alatt kb. 5-6 másodpercig szaggatott (a hang közben teljesen normálisan szólt), utána gond nélkül lejátszotta végig. 720p-s videóknál nem tapasztaltam ilyet, szóval feltehetően a HW kevés az erősebb tömörítéshez/adatfolyamhoz.

    A doboza is apró egyébként, meg hát irgalmatlan könnyű maga a TV is, tehát szállítani se nehéz, simán befér hátsó ülésre. Komoly, hogy 9 éve egy LG 42LF65-ös TV-nél a tömeg (3x ilyen nehéz volt) és a csomagolás olyan volt, hogy macerás volt egyedül berakni az autóba dobozostól, ma meg sokkal könnyebben és egyszerűbben megoldottam ugyanezt. :)

    Aki ilyen méretben keres olcsó TV-t, és nem mer Navon és hasonló, nem ismert márkára tenni pénzt, annak jó választás.

    @Chaser: A két szélső láb kevesebb helyet foglal, és tippre kevesebb anyagot is igényel, mint egy sima középső alátámasztású talp. Én sem rajongok érte, de az LG mostanában ezt nyomatja...

    Szerk.: Nem, nincs még fejhallgató kimenet se. Ez ilyen... Ha ilyesmire vágysz, veszel más típust vagy márkát...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák