Új hozzászólás Aktív témák

  • cyklon

    csendes tag

    Nem tudom, hogy a most kapható CX-eket milyen firmware-rel szállítják, de ha az elsővel, akkor azonnal frissíteni kell min. 3.11-re (vagy a legújabbra), mert játékok indítása után (PC-n) 2 mp-ként villog a kép folyamatosan.

    Firmware = 1,1 GB. Inkább OS az...

    További probléma, hogy NV 3xxx kártyákkal (HDMI 2.1) időnként a kép megfagy és eltűnik a jel. 10-ből 8 esetben visszajön, a maradék 2 esetben teljesen ki kell kapcsolni a gépet, mert az újraindítás sem segít. Valami G-Sync probléma lehet a háttérben, a 461.70-es driver picit segített, de meg nem oldotta a problémát. (Újabbak lehet, hogy megoldják, még nem próbáltam.)
    A 3.11 (vagy feletti) firmware itt is ajánlott!
    NV2xxx-nél úgy emlékszem nem volt semmilyen gond. Ott csak HDMI 2.0 csatlakozó van...

    1 hónapig kicsit büdi a TV, aztán eltűnik a szag. Valamilyen műanyag/ragasztó szag talán.

    Célszerű minőségi HDMI 2.1 kábelt használni. Sok probléma elkerülhető ezzel.

    Igazából konzolokkal lesz gamer ez a TV, a PC szerintem csak másodlagos (vagy harmadlagos) felhasználási mód.

    Tulajdonképpen nincs nagyon olyan megjelenítő, ami mindegyik feltételt teljesítené. 3000-4000$ körül sem kapsz meg mindent feltétlenül (OLED, de dimming zone-os (1m Ft-ért) vagy OLED, de se G-Sync, se HDR
    (könnyű 1,25 m Ft :( )
    Még talán ez az LG TV legjobb alternatíva - a hibáival együtt.

Új hozzászólás Aktív témák